Najlepszy sposób na świetny start w maratonie!

Podczas pięciu poprzednich edycji Wyzwania RW Maraton aż ćwierć tysiąca biegaczy skorzystało z szansy przygotowywania się pod opieką profesjonalnych trenerów do najlepszego w ich życiu startu na królewskim dystansie.

W 2019 roku kolejna grupa śmiałków podjęła rękawicę i zdecydowała się wspólnie ze sztabem Runner's World przez blisko 4 miesiące szlifować biegową formę, by w październiku na trasie 20. PKO Poznań Maratonu powalczyć o nową maratońską życiówkę.

Uczestnicy Wyzwania RW Maraton 2019 otrzymają od nas:

  • indywidualny 16-tygodniowy plan treningowy
  • opiekę profesjonalnego trenera
  • darmowy start w PKO Poznań Maratonie
  • wstęp do strefy VIP RW podczas zawodów (rejestracja, odbiór numerów startowych, szatnia, napoje, masaż)
  • próbki kosmetyku Arnicreme
  • techniczną koszulkę Saucony
  • rabat na produkty Saucony w sklepie runnersclub.pl

Moc masażu z arniką w regeneracji mięśni po wysiłku fizycznym

Nogi, stopy, plecy, kark, ramiona czy brzuch - to te części ciała zdarza nam się przeciążać podczas ćwiczeń, dlatego najczęściej to właśnie one potrzebują wzmocnienia i pomocy po ciężkim treningu. Ulgę przyniesie masaż, nawet ten wykonany samemu w domu, który pozwoli rozluźnić ciało po wysiłku fizycznym, zregenerować nadwyrężone mięśnie, a także szybciej wrócić do pełnej formy. Nie pozwól, by zakwasy przeszkodziły Ci w treningu!

Arnicrème Wyzwanie RW Maraton 2019: fotorelacja z wielkiego finału

Po 16 tygodniach przygotowań w niedzielę, 20 października, Arnicrème Wyzwanie RW Maraton 2019 dobiegło końca! Grupa uczestników projektu wystartowała w 20. PKO Poznań Maratonie, by powalczyć o świetny wynik i przekonać się, czy naprawdę warto trenować z profesjonalnymi trenerami. Finał okazał się trudniejszy niż zakładaliśmy, ale egzamin ostatecznie został zdany śpiewająco! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z szóstej edycji naszej akcji.

Arnicrème Wyzwanie RW Maraton 2019: wielki finał!

Arnicrème Wyzwanie RW Maraton 2019 pokazało, że właściwie każdy może pokonać dystans maratonu - pod warunkiem, że ma silną motywację oraz dobry plan przygotowań opracowany przez trenera, który nie tylko wymaga, ale też słucha i potrafi zmobilizować do wytężonej pracy.

Spotkaj się z Runner's World na expo przed 20. Poznań Maratonem!

Już tradycyjnie mocna ekipa Runner's World będzie aktywnie uczestniczyć w Poznań Maratonie! Na terenie miasteczka biegowego stanie nasz namiot, a w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich w nasze stoisko na Poznań Sport Expo 2019, gdzie przewidzianych jest sporo atrakcji dla wszystkich odwiedzających.

Przyjdź na otwarty trening RW przed 20. PKO Poznań Maratonem!

Dwa tygodnie przed 20. PKO Poznań Maratonem, który dla uczestników Arnicreme Wyzwania RW Maraton 2019 będzie jednocześnie finałem 16-tygodniowych przygotowań do startu na królewskim dystansie, zapraszamy wszystkich na otwarty, bezpłatny trening z ekipą Runner's World! Pobiegamy razem i powiemy Wam, co robić, aby w dniu startu być w szczytowej formie. Przy okazji do wygrania będą buty Saucony i pakiety startowe VIP na poznański maraton, a każdy chętny będzie mógł zapisać się na badanie Running Station. A to jeszcze nie wszystkie atrakcje!

Saucony Ride ISO - idealnie zrównoważone

Saucony Ride ISO powstały w taki dzień, kiedy wszystko było doskonale zrównoważone. Stworzone zostały po to, żeby spełniać marzenia biegaczy i połączyć amortyzację z responsywnością.

Strategia na maraton: 9 patentów na udany start

Nie wystarczą dobre buty, drogi sportowy zegarek i świetna fryzura, żeby przekroczyć linię mety maratonu z fasonem. Zobacz, jak przygotować się do startu na tym dystansie i jak przebiec maraton, nie popełniając błędów, które pogrzebią marzenia o udanych zawodach. Te patenty pozwolą Ci ukończyć bieg na królewskim dystansie w naprawdę imponującym stylu.

Wyzwanie RW Maraton 2019

Wystarczy 16 tygodni przygotowań pod opieką profesjonalnych trenerów, aby zaliczyć świetny start w maratonie. Podczas szóstej już edycji akcji Wyzwanie Runner's World Maraton wspólnie z naszym sztabem trenerskim pomożemy kolejnej grupie biegaczy zbudować optymalną formę na jesienny PKO Poznań Maraton.

Jak wygrać maraton? 3 strategie na bieg po zwycięstwo

Są różne sposoby na taktyczne ogranie rywali, ale ostatecznie liczy się tylko to, by to oni oglądali Twoje plecy. Oto trzy patenty na zaskoczenie przeciwników na trasie i pokonanie własnych słabości - sprawdź, jak zwiększyć szanse na swoje osobiste zwycięstwo w maratonie.

}