Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Wyzwanie Runner's World - Półmaraton 2017

Chcesz w tym roku wystartować w półmaratonie, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Oto rozwiązanie dla Ciebie. Runner's World po raz pierwszy ogłasza nabór do Wyzwania RW: Półmaraton!

Wyzwanie Runner’s Word 2017: nocny półmaraton

Wyzwanie Runner’s World 2017: nocny półmaraton

Prawie 10000 tysięcy biegaczy wystartowało w 5. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie. Na starcie zameldowała się ekipa Runner's World Polska i drużyna czytelników Wyzwania RW 2017. Oj, narobiliśmy sporo zamieszana na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

W 10 tygodni do formy: plan na szybki półmaraton

W 10 tygodni do formy: plan na szybki półmaraton

W wakacje planujesz pobiec w półmaratonie, a nie zacząłeś nadal przygotowań? Nie jest jeszcze za późno! Z tym planem za 10 tygodni dobiegniesz do mety szybciej niż zwykle – nawet, jeśli będzie to Twoja pierwsza połówka w tym sezonie. Powodzenia!*

Zgłoś się do Wyzwania RW Półmaraton 2017

Chcesz wziąć udział w Wyzwaniu RW Półmaraton 2017 i z pomocą naszych trenerów przez 12 tygodni przygotowywać się do startu w 5. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie? Wypełnij formularz zgłoszeniowy! Zapisy ruszają w niedzielę, 19 marca, o godzinie 19. Uwaga! Obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy"!

Wyzwanie Runner's World - Półmaraton 2017

Wyzwanie Runner's World - Półmaraton 2017

Chcesz w tym roku wystartować w półmaratonie, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Oto rozwiązanie dla Ciebie. Runner's World po raz drugi w historii ogłasza nabór do Wyzwania RW: Półmaraton!

Połówka na medal [PLAN, DIETA NA PÓŁMARATON]

Połówka na medal [PLAN, DIETA NA PÓŁMARATON]

Druga połówka bywa kapryśna i doprowadza Cię do skraju wytrzymałości. Biegowe życie tylko z tą pierwszą może być prawdziwą sielanką. Twoje szanse wzrosną szczególnie wtedy, gdy skorzystasz z porad treningowych i dietetycznych przygotowanych przez RW.

adidas adipure

adidas adipure - innowacja, która dba o skórę

W wyniku 10 lat badań oraz nieustannego dążenia do innowacyjności, marka adidas opracowała w ramach kategorii dezodorantów wyjątkowy produkt, który wykorzystuje całkowitą nowość - dbającą o kondycję skóry opatentowaną technologię cotton-tech™. Ta bezalkoholowa i wolna od soli aluminium formuła to kolejny krok w ramach dbania o skórę, ponieważ nie wpływa ona negatywnie na jej pH.  

Soti

Napoje SOTI NATURAL - Wiosenne naturalne uzupełnienie

Po zimie ważne jest nawodnienie organizmu oraz uzupełnienie mikroelementów w tym cennych antyoksydantów. Owoce, warzywa – często nie mamy pewności ich pochodzenia i ich wartości odżywcze mogą się różnić w zależności od metod uprawy. Pewną dawkę wartościowych antyoksydantów znajdziemy w butelkowanych, zdrowych herbatach SOTI Natural.