Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Wyzwanie Runner's World - Półmaraton 2018

Chcesz w tym roku wystartować w półmaratonie, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Oto rozwiązanie dla Ciebie. Runner's World po raz drugi ogłasza nabór do Wyzwania RW: Półmaraton!

Wyzwanie RW Półmaraton 2018

Zgłoś się do Wyzwania RW 2018 Półmaraton!

Chcesz wziąć udział w Wyzwaniu RW 2018 Półmaraton i pod opieką naszych trenerów przez 12 tygodni przygotowywać się do startu w 6. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie? Wypełnij formularz zgłoszeniowy! Zapisy ruszają w niedzielę, 11 marca, o godzinie 19. Uwaga! Obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy"!

Wyzwanie RW Półmaraton 2018

Wyzwanie RW Półmaraton 2018

Wystarczy 12 tygodni przygotowań pod opieką profesjonalnych trenerów, aby zaliczyć świetny start w półmaratonie. Chcesz się o tym przekonać? Weź udział w trzeciej edycji akcji Wyzwanie Runner's World Półmaraton, podczas której pomożemy 50 biegaczom zbudować optymalną formę na 6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Zapisy już 11 marca!

Wyzwanie RW - Półmaraton 2018

Parzone herbaty SOTI Natural - zero cukrów, 100% zdrowia

Podczas intensywnych przygotowań do 11. PKO Poznań Półmaratonu uczestnikom Wyzwania Runner's World 2018: Półmaraton w potreningowej regeneracji pomagać będą m.in. nowe butelkowane herbaty SOTI Natural - przygotowane wyłącznie z ekologicznych składników, bogate w atyoksydanty, wolne od cukru i konserwantów.