[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Wyzwanie Runner's World - Półmaraton 2018

Chcesz w tym roku wystartować w półmaratonie, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Oto rozwiązanie dla Ciebie. Runner's World po raz drugi ogłasza nabór do Wyzwania RW: Półmaraton!
Wyzwanie RW Półmaraton 2018

Zgłoś się do Wyzwania RW 2018 Półmaraton!

Chcesz wziąć udział w Wyzwaniu RW 2018 Półmaraton i pod opieką naszych trenerów przez 12 tygodni przygotowywać się do startu w 6. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie? Wypełnij formularz zgłoszeniowy! Zapisy ruszają w niedzielę, 11 marca, o godzinie 19. Uwaga! Obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy"!

Wyzwanie RW Półmaraton 2018

Wyzwanie RW Półmaraton 2018

Wystarczy 12 tygodni przygotowań pod opieką profesjonalnych trenerów, aby zaliczyć świetny start w półmaratonie. Chcesz się o tym przekonać? Weź udział w trzeciej edycji akcji Wyzwanie Runner's World Półmaraton, podczas której pomożemy 50 biegaczom zbudować optymalną formę na 6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Zapisy już 11 marca!

Wyzwanie RW - Półmaraton 2018

Parzone herbaty SOTI Natural - zero cukrów, 100% zdrowia

Podczas intensywnych przygotowań do 11. PKO Poznań Półmaratonu uczestnikom Wyzwania Runner's World 2018: Półmaraton w potreningowej regeneracji pomagać będą m.in. nowe butelkowane herbaty SOTI Natural - przygotowane wyłącznie z ekologicznych składników, bogate w atyoksydanty, wolne od cukru i konserwantów.