[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Wyzwanie Runner's World - Półmaraton 2019

Chcesz w tym roku wystartować w półmaratonie, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Oto rozwiązanie dla Ciebie. Runner's World po raz czwarty ogłasza nabór do Wyzwania RW: Półmaraton!

Wyzwanie RW Półmaraton 2019

Wystarczy 12 tygodni przygotowań pod opieką profesjonalnych trenerów, aby zaliczyć świetny start w półmaratonie. Chcesz się o tym przekonać? Weź udział w czwartej edycji akcji Wyzwanie Runner's World Półmaraton, podczas której pomożemy 50 biegaczom zbudować optymalną formę na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Zapisy ruszają już 3 marca!

7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton

Wrocławski półmaraton to fenomen na polskiej scenie biegów ulicznych. W ciągu kilku lat liczba uczestników biegu zwiększyła się niemal trzykrotnie, a tegoroczne rekordowe 13 000 pakietów znalazło nabywców w nieco ponad 2 tygodnie! Oznacza to, że numer startowy był nadawany średnio co 2 minuty. Magia wrocławskiego półmaratonu to przede wszystkim wyjątkowy klimat – zarówno biegu, jak i samego miasta. 

Saucony Kinvara 10 - kolejny krok w ewolucji

Przy projektowaniu pierwszego buta Saucony Kinvara przyświecał nam jeden cel. Połączyć niską wagę z technologią z najwyższej półki. Udało się - od samego początku Kinvara zrewolucjonizowała rynek wyznaczając trendy.

SOTI Natural: herbata parzona przez 50 minut

Podczas intensywnych przygotowań do 7. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu uczestnikom Wyzwania Runner's World Półmaraton 2019 w potreningowej regeneracji pomagać będą m.in. butelkowane herbaty SOTI Natural i Go BIO - precyzyjnie parzone wyłącznie z ekologicznych składników, bogate w antyoksydanty, wolne od cukru i konserwantów.