Bieg po Nowe Życie z własną piosenką i teledyskiem!

Zespół Łzy, który kilkukrotnie już brał czynny udział w Biegu po Nowe Życie, specjalnie dla tego projektu skomponował i nagrał piosenkę "Całe życie TAK". Uczestnicy imprezy mieli okazję usłyszeć ją już podczas tegorocznych edycji wydarzenia, a dzisiaj oficjalną premierę ma nakręcony do niej teledysk.

Bieg po Nowe Życie z własną piosenką i teledyskiem! Bieg po Nowe Życie
fot. Bieg po Nowe Życie

Bieg po Nowe Życie doczekał się po latach własnej piosenki, którą skomponował, a następnie wykonał zespół Łzy. "Piosenka w wersji koncertowej była już prezentowana podczas naszych wydarzeń w 2022 roku, a teraz powstał teledysk - informuje rzecznik prasowy wydarzenia Tomasz Furtak. - Zdjęcia do niego kręcono 14 maja w Wiśle podczas jubileuszowego 20. Biegu po Nowe Życie".

"Piosenka jest trochę o nas, trochę o idei, która nam przyświeca, a głównie o ludziach, którzy dzięki transplantacji dostali drugie życie i cieszą się nim codziennie. Takich osób obejrzycie w teledysku kilkadziesiąt - portrety tych, którzy udowadniają, że po przeszczepieniu można normalnie żyć" - możemy przeczytać na oficjalnym fanpage'u Biegu po Nowe Życie.

Premiera klipu do piosenki "Całe życie TAK" ma miejsce dzisiaj i nie jest to przypadkowa data, ponieważ właśnie 26 października jest Światowym Dniem Donacji i Transplantacji. Ewentualne wpływy z tantiemów zasilą konto Fundacji "Pasjonaci Życia", która ma pełne prawa do teledysku. Wszystkie środki zostaną przeznaczone na rozwój Biegu po Nowe Życie.

Dlatego organizatorzy Biegu po Nowe Życie apelują o rozpowszechnianie utworu: "Bardzo chcemy, aby ten utwór już wkrótce stał się przebojem, a to zależy przede wszystkim od Was. W miarę swoich możliwości, udostępniajcie teledysk za pośrednictwem Waszych mediów społecznościowych i stron internetowych, zachęcajcie przyjaciół i znajomych do słuchania i oglądania".

Teledysk można obejrzeć również na oficjalnym facebookowym profilu Biegu po Nowe Życie.

Zobacz także kroniki dwóch tegorocznych edycji Biegu po Nowe Życie w Wiśle i Wilanowie:

 

RW

REKLAMA
}