Ironman Poland uruchamia wypożyczalnię sprzętu treningowego

Najnowszy pomysł Ironman Poland, czyli wypożyczalnia sprzętu treningowego, może istotnie obniżyć koszty przygotowań uczestników zawodów triathlonowych. Warunki wynajmu mogą być szczególnie korzystne dla zawodników startujących w cyklu imprez Ironman w Polsce.

Ironman Poland uruchamia wypożyczalnię sprzętu treningowego producent
Trenażer Elite Suito-T (fot. producent)

"Wiemy, że żyjemy w trudnych czasach, dlatego postanowiliśmy wyjść z inicjatywą i wesprzeć zawodników w przygotowaniach do sezonu. Inwestowanie w sprzęt, zwłaszcza na początku przygody z triathlonem to duży wydatek. Wynajem to bezpieczna alternatywa. Używasz sprzętu tylko wtedy, kiedy faktycznie go potrzebujesz, a potem zwracasz" – mówi Michał Drelich, dyrektor Ironman Poland.

W ofercie wypożyczalni dostępne są trenażery, bagażniki oraz torby rowerowe. Sprzęt można wynająć w atrakcyjnych cenach - koszty wynajmu trenażerów rowerowych startują od 89 złotych za miesiąc. "W szczególności zależy nam na wsparciu uczestników imprez Ironman Poland w 2023 roku, dlatego dla nich przewidzieliśmy 25% zniżki na wynajem sprzętu" - dodaje Marek Drelich.

Wypożyczalnia Ironman Poland oferuje trenażery marki Elite różnego typu, w tym interaktywny trenażer rowerowy Elite Direto XR-T z pomiarem mocy, a także prosty i skuteczny trenażer In'Ride 100 z magnetycznym oporem.

"Osobom wybierającym się na zawody w kraju lub zagranicą możemy zaoferować wypożyczenie bagażnika Thule na hak na 3 rowery, a także torbę rowerową. Obie te rzeczy można wynająć już od 250 złotych za 1 tydzień" - proponuje Ironman Poland.

Przypomnijmy, że w tym roku pod szyldem Ironman będzie w Polsce zorganizowanych 6 imprez: Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw (11 czerwca), Citi Handlowy 5150 Warsaw (11 czerwca), Enea IRONMAN Gdynia (6 sierpnia), Enea IRONMAN 70.3 Gdynia (6 sierpnia), Enea IRONMAN 70.3 Poznań (3 września) i Enea 5150 Poznań (3 września).

"Będziemy się starali systematycznie zwiększać liczbę dostępnych produktów w wypożyczalni. Jesteśmy przekonani, że uczestnicy zawodów Ironman Poland najlepiej wiedzą, czego potrzebują i w co powinniśmy inwestować. Dlatego będziemy wdzięczni za zgłaszanie swoich propozycji, a my obiecujemy, że niezwłocznie pochylimy się nad tymi pomysłami" – zapewnia Michał Drelich.

Więcej informacji można znaleźć na stronach ironmangdynia.pl, ironmanwarsaw.com oraz ironmanpoznan.pl.

IP

REKLAMA
}