Pobiegnij maraton dla Polski w Salomon Nation Running League

Salomon ponownie stworzył Nation Running League w aplikacji Strava i zaprasza biegaczy z całego świata do wspólnej walki w narodowych barwach o miano Kraju Biegaczy 2022. Polacy bronią tytułu spektakularnie wywalczonego przed rokiem podczas pierwszej edycji tej rywalizacji.

Pobiegnij maraton dla Polski w Salomon Nation Running League Salomon
fot. Salomon

Salomon Nation Running League to rywalizacja w aplikacji Strava, w której możesz poczuć się jak sportowiec reprezentujący swój kraj podczas prawdziwych mistrzostw świata!

Wyzwanie jest osiągalne dla każdego biegacza. Wystarczy przebiec dystans maratoński
(42,195 km) w ciągu 4 tygodni, zapisując pokonane kilometry w aplikacji. Twój wynik zasili konto Polski w wielkiej, międzynarodowej rywalizacji! Każdy bieg i każdy kilometr się liczy!

Polacy bronią tytułu!

W zeszłym roku Polacy rozbili bank! W wyzwaniu wzięło udział ponad 106 tys. biegaczy z całej Polski. Każdy wybiegał średnio 112,5 km i tym samym spektakularnie wygraliśmy pierwszą edycję Salomon Nation Running League, wyprzedzając m.in. Finlandię, Szwajcarię, Francję, Niemcy i USA! Czy w tym roku uda nam się obronić tytuł najbardziej rozbieganego kraju na świecie?

Wszystko w naszych nogach! Czas znów zawalczyć o zwycięstwo i udowodnić, że to Polska zasługuje na tytuł Kraju Biegaczy 2022 roku!

Jak dołączyć do Salomon Nation Running League?

Zabawa jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy w aplikacji Strava dołączyć do challenge’u Salomon Nation Running League i ruszyć na biegowe trasy! Każdy przebyty kilometr będzie zliczał się w rywalizacji. Wspomniany limit 42,195 km wybieganych w ciągu 4 tygodni to oczywiście wymagane minimum. Jednak im więcej kilometrów zbierzemy, tym lepiej!

Akcja ruszyła 1 października, a zakończy się 31 października, a zatem przed nami miesiąc zaciętej rywalizacji! Dołączając do klubu Salomon Running Club w aplikacji Strava, możesz otrzymywać cotygodniowe aktualizacje dotyczące wyzwania i tego, które kraje są w czołówce stawki.

Biegaj i wygrywaj sprzęt Salomona!

Salomon przygotował fajne nagrody dla wszystkich, którzy zaangażują się w akcję. Każdy, kto przebiegnie dystans maratoński w 4 tygodnie, otrzyma voucher ze zniżką 20% do wykorzystania na stronie salomon.com lub w firmowym sklepie marki Salomon w Krakowie.

To nie wszystko, bo po ukończeniu wyzwania każdy będzie mógł dołączyć do biegowego konkursu, w którym do wygrania będzie kompletny strój biegowy marki Salomon!

Więcej informacji znajdziesz na dedykowanej wyzwaniu stronie Salomon Nation Running League

AF

REKLAMA
}