Podejmij wyzwanie UA AllOutMile z okazji Światowego Dnia Biegania

Under Armour powraca z biegowym wydarzeniem UA AllOutMile i po raz drugi rzuca wyzwanie biegaczom z całego świata. Tegoroczną edycją biegacze będą wspólnie celebrować Światowy Dzień Biegania, walcząc o swoją najszybszą milę AllOutMile w dniach od 1 do 5 czerwca.

Podejmij wyzwanie UA AllOutMile z okazji Światowego Dnia Biegania UA
fot. Under Armour

Under Armour wie i rozumie, jak ważny jest sport w życiu człowieka. To nie tylko utrzymanie formy fizycznej, ale także - a może przed wszystkim - dobrej kondycji psychicznej. Dlatego rzuca wyzwanie zarówno zawodowcom, jak i amatorom, aby przełamywali swoje bariery i podczas globalnego UA AllOutMile walczyli o swoją najszybszą milę (1609 m).

Dlaczego 1 mila? Ten dystans jest możliwy do pokonania przez biegaczy o różnym stopniu zaawansowania, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynają, czy biegają od lat.

Mila – aż i tylko – to wyzwanie dla umysłu i ciała. Aby każdy mógł się do niej odpowiednio przygotować, specjaliści, trenerzy i sportowcy UA z działu Human Performance opracowali wspólnie specjalny plan treningowy.

Rejestrując się w UA AllOutMile, uczestnicy uzyskują automatycznie dostęp do bezpłatnego 3–miesięcznego członkostwa UA MapMyRun MVP, gdzie będą mogli zarejestrować swoją milę oraz uzyskać dostęp do ekskluzywnych planów treningowych i wskazówek wideo podczas swojej drogi do rywalizacji.

W okresie wyzwania, czyli między 1 a 5 czerwca 2022, uczestnicy UA AllOutMile są zachęcani do podjęcia wysiłku i przebiegnięcia swojej najszybszej mili w dowolnym momencie i dowolnej ilości prób. W ramach obchodów Światowego Dnia Biegania UA zorganizuje imprezy na żywo na całym świecie, w miastach na terenie USA, a także w Wielkiej Brytanii, Tajlandii, Japonii i RPA. 

Wyniki uczestników będą automatycznie pobierane z UA MapMyRun i pojawią się na tablicy liderów FitRankings, gdzie każdy będzie mógł sprawdzić, jak wypada na tle biegaczy z całego świata. Czy jesteś gotowy, aby zobaczyć swoje nazwisko na tablicy rankingowej? Nagrody zostaną przyznane trzem najlepszym mężczyznom i trzem najlepszym kobietom w każdym regionie!

Harmonogram wyzwania

  • 26 kwietnia 2022 - start rejestracji poprzez stronę uaalloutmilepl.com; rejestracja trwa do 5 czerwca 2022, godz. 23:59
  • 1-31 maja 2022 - miesiąc wyznaczania celów, poprawiania wyników i treningów
  • 1-5 czerwca 2022 - rywalizacja UA AllOutMile

Zobacz także:

AF

REKLAMA
}