Saucony z olimpijczykami na expo przed Maratonem Warszawskim

Już w najbliższą niedzielę, 25 września, tysiące biegaczy wystartuje w Maratonie Warszawskim. Tradycyjnie już imprezę poprzedzą targi Expo Maraton, które w piątek i sobotę zorganizowane będą w Pałacu Kultury i Nauki. Jednym z wystawców będzie na nich marka Saucony, która zaprasza na testy butów do biegania i spotkania z polskimi olimpijczykami.

Saucony z olimpijczykami na expo przed Maratonem Warszawskim Saucony
fot. Saucony

Na targach w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie prezentowane będą nowinki ze świata biegowego, a na stoisku amerykańskiej marki Saucony będzie można sprawdzić buty z najnowszej kolekcji. Model odpowiedni do potrzeb danej osoby pomoże dobrać nie tylko przedstawiciel marki, ale także Michał Bartoszak, olimpijczyk i wielokrotny mistrz Polski w biegach na 5000 m i 3000 m.

Testy na bieżni na stoisku Saucony

Dobrze dopasowane obuwie to wygoda i pewność podczas biegu, a także możliwość osiągania coraz lepszych wyników. Podczas targów na stoisku Saucony będzie można obejrzeć, przymierzyć i wypróbować na bieżni różne modele butów biegowych z oferty marki. 

W piątek gościem specjalnym będzie Martyna Galant, reprezentantka Polski na ubiegłorocznych igrzyskach w Tokio w biegu na 1500 m i ambasadorka marki Saucony. Chętnie podzieli się swoim doświadczeniem treningowym, startowym i odpowie na pytania dotyczące przygotowań do biegów.

Szybkość napędzana karbonem

Saucony zaprezentuje najnowsze modele startówek i butów treningowych z jesienno-zimowej kolekcji. Głównym modelem sezonu jest Endorphin Pro 3 z płytką karbonową. Te buty do szybkich biegów w stosunku do swojego poprzednika są lżejsze i mają grubszą piankę amortyzującą, co daje przewagę już na linii startu. Cholewka z lekkiego i doskonale oddychającego materiału zapewnia bardzo dobre trzymanie stopy, tak istotne podczas szybkich biegów.

Targo Expo Maraton odbędą się w piątek i sobotę, 23 i 24 września, w stołecznym Pałacu Kultury i Nauki. Wstęp wolny.

EM

Zobacz również:
REKLAMA
}