Suunto 9 Peak Full Titanium Black: elegancki smartwatch dla fanów przygody

Prosto z biura na trening, zawody lub wyprawę? To możliwe dzięki wszechstronnemu zegarkowi premium Suunto 9 Peak Full Titanium Black - najnowszej wersji popularnego modelu z elegancką tytanową bransoletą i dodatkowym paskiem silikonowym.

Suunto 9 Peak Full Titanium Black: elegancki smartwatch dla fanów przygody Suunto
fot. Suunto

Do flagowej kolekcji smartwatchy marki dołączył Suunto 9 Peak Full Titanium Black - model premium, wyposażony w tytanową bransoletę pokrytą diamentową powłoką węglową. Eleganckie wzornictwo i klasyczna estetyka tego zegarka sprawiają, że jest on na tyle wyrafinowany, że można go nosić w bardziej formalnych okolicznościach, a dołączony elastyczny silikonowy pasek pozwala na bezproblemowe dostosowanie go na potrzeby treningów sportowych i przygód terenowych.

Suunto 9 Peak: wszystko, co musisz wiedzieć

Cała kolekcja zegarków Suunto 9 Peak, w tym zupełnie nowy model Suunto 9 Peak Full Titanium Black, jest produkowana w Finlandii przy użyciu w 100% odnawialnej, neutralnej pod względem emisji dwutlenku węgla energii. Nowy zegarek sportowy jest wyposażony we wszystkie funkcje, które sprawiły, że zegarek Suunto 9 Peak stał się liderem w branży, w tym wytrzymałą baterię (od 25 godzin w najlepszym trybie z użyciem GPS oraz do siedmiu dni w trybie "Tour"), ponad 80 trybów sportowych z konfigurowalnymi opcjami wyświetlania, pomiary stężenia tlenu we krwi oraz możliwość pełnego naładowania baterii w ciągu jednej godziny.

Suunto 9 Peak Full Titanium Black: elegancki smartwatch dla fanów przygody Suunto
fot. Suunto

"Dzięki temu nowemu modelowi Suunto Peak klasy premium użytkownicy mają do dyspozycji zegarek typu »wszystko w jednym«, który pozwala im zdobywać szczyty w naturze, a jednocześnie zapewnia stylowy i elegancki wygląd poza szlakiem - mówi Heikki Norta, prezes firmy Suunto. - Suunto 9 Peak Full Titanium Black jest zgodny z naszym etosem projektowania bezkompromisowo trwałych zegarków sportowych wysokiej jakości o minimalistycznej, nordyckiej estetyce”.

Zaprojektowany z myślą o przygodzie

Zegarek Suunto 9 Peak Full Titanium Black łączy się z aplikacją Suunto, która umożliwia użytkownikom analizowanie szczegółowych danych treningowych oraz planowanie tras z wykorzystaniem popularnych map  tzw. heatmaps w 3D. Ponadto producent oferuje dostęp do ponad 200 aplikacji partnerskich, które pozwalają między innymi na analizowanie treningu, znajdowanie nowych tras, a także tworzenie filmów 3D z odbytych wypraw.Trenując z zegarkiem Suunto, użytkownik ma także możliwość sterowania muzyką z poziomu nadgarstka, co zapewnia dodatkowy zastrzyk energii podczas ćwiczeń. 

Suunto 9 Peak Full Titanium Black: elegancki smartwatch dla fanów przygody Suunto
fot. Suunto

Zegarek Suunto 9 Peak Full Titanium Black jest wyposażony w dodatkowy silikonowy pasek do użytku sportowego i jest dostępny w przedsprzedaży w cenie 4 509 złotych na stronie Suunto.com i u wybranych europejskich partnerów detalicznych. Na całym świecie nowy zegarek będzie dostępny w maju 2022 roku.

SP

REKLAMA
}