Wylicytuj dla WOŚP pakiet nr 1 na Półmaraton Warszawski

Organizatorzy biegów od lat włączają się w zbiórki pieniędzy przy okazji kolejnych finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundacja „Maraton Warszawski” w tym roku robi to poprzez wystawienie na licytację wyjątkowego pakietu startowego na Półmaraton Warszawski.

Wylicytuj dla WOŚP pakiet nr 1 na Półmaraton Warszawski Fundacja "Maraton Warszawski"

31. Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami - odbędzie się już 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!”, ale towarzyszące mu wydarzenia i licytacje trwają już od pewnego czasu. Jedną z aukcji zorganizowała Fundacja „Maraton Warszawski”.

„Tylko ciężki trening i konsekwencja zaprowadzą Cię na podium podczas zawodów, ale jeśli masz wielkie serce i pomaganie innym we krwi, to możesz być pierwszy na starcie! Na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawiamy pakiet startowy upoważniający do udziału w 17. Półmaratonie Warszawskim z absolutnie wyjątkowym numerem startowym — z numerem 1” – ogłosili organizatorzy stołecznego półmaratonu.

Licytacja pakietu startowego nr 1 w serwisie Allegro ruszyła w sobotę, 20 stycznia, potrwa 10 dni i zakończy się w poniedziałek, 30 stycznia, dokładnie o godzinie 21:51. Zwycięzca licytacji w pakiecie razem z numerem otrzyma koszulkę techniczną biegu oraz prawo wstępu do strefy VIP.

„Nieważne, czy będzie to Twój pierwszy długodystansowy bieg, czy jeden z wielu. Możesz walczyć o życiówkę lub pokonać trasę lekkim truchtem. Nieważny jest też wiek i doświadczenie. Ważna jest chęć pomocy i wystartowania w biegu z wyjątkowym numerem. Zachowaj go na pamiątkę gestu dobrego serca i udziału w absolutnie wyjątkowym wydarzeniu biegowym!” – zachęcają organizatorzy.

Podobna aukcja Fundacji „Maraton Warszawski”, z której dochód przekazany został na konto WOŚP, zorganizowana została przy okazji trzynastej edycji Półmaratonu Warszawskiego. Wówczas licytacja zakończyła się kwotą 2800 zł. Po zaledwie 4 dniach tegorocznej licytacji najwyższa oferta za pakiet startowy z „jedynką” to 2550 zł.

17. Półmaraton Warszawski, jeden z największych biegów na tym dystansie w Europie, odbędzie się 26 marca.

RW

Zobacz również:
REKLAMA
}