Ziaja Baltic Home Spa fit: domowe spa dla skóry biegaczy

Biegacze o skórę powinni dbać przez cały rok, ale szczególnie zimą wymaga ona szczególnej ochrony. Pomogą w tym kosmetyki z wegańskiej serii Baltic Home Spa fit, których skład marka Ziaja tradycyjnie oparła na naturalnych składnikach.

Kosmetyki Ziaja Baltic Home Spa fit Ziaja
fot. Ziaja

Naturalność dla kosmetyków Ziaja zawsze była priorytetem. Od początku istnienia marki, czyli od ponad 30 lat, jej kosmetyki tworzone są w oparciu o jak najwyższe stężenie składników pochodzenia naturalnego, dlatego ich procent naturalności jest obecnie bardzo wysoki. Wiele spośród tych produktów od momentu ich wprowadzenia na rynek posiadało i posiada ponad 90% składników pochodzenia naturalnego. Nowości, które przygotowuje marka, w dalszym ciągu tworzone są zgodnie z zasadą jak najwyższego użycia składników pochodzenia naturalnego z racjonalnym podejściem do konserwacji.

Podczas regularnych treningów sportowych, skóra potrzebuje solidnej dawki energetyzujących substancji, które dotlenią naskórek, dodadzą skórze witalności i nadadzą jej zdrowego kolorytu. Idealną propozycją jest wegańska seria Baltic Home Spa fit pachnąca soczystym aromatem mango. Kosmetyki sprawdzą się na co dzień, w domowej aplikacji spa. Stworzone w oparciu o  kompozycję naturalnych składników: kofeinę, ekstrakt z figi, krzem i kwas alginowy, glikozaminoglikany oraz masło illipe zapewnią wielofunkcyjną aktywność pielęgnacyjną.

Zróżnicowane formuły kosmetyczne: galaretka, mus, microscrub i wiele innych, stanowią kompleksową propozycję pielęgnacji twarzy i ciała na każdy dzień. Atrakcyjność sensoryczna produktów to kolejny atut serii, dający przyjemność w trakcie ich użytkowania. Skóra po aplikacji kosmetyków staje się wyjątkowo gładka i nawilżona. Regularne stosowanie produktów podnosi jędrność i elastyczność skóry, co przyczynia się także do szybszej jej regeneracji po intensywnej aktywności fizycznej.

Skorzystaj z produktów Baltic Home Spa fit i ciesz się zdrowym wyglądem skóry. Znajdziesz je w oficjalnym sklepie marki.

Z

REKLAMA
}