[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Targi Poznań Sport Fair. Biegacze na okładce Runner's World

Przed 16. Maratonem Poznań zorganizowane zostanie trzecia edycja targów Poznań Sport Fair. Na stanowisku Runner's World będzie okazja porozmawiać z redaktorami magazynu, fizjologami sportu ze Sportslab, dietetykiem czy przeprowadzić sobie analizę składu ciała.

Targi Poznań Sport Fair zorganizowane będą od 9 do 11 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Swoją ofertę zaprezentują największe sklepy sportowe, producenci sprzętu, instruktorzy, wydawnictwa czy biura podróży. Zwieńczeniem imprezy tradycyjnie będzie 16. edycja PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza. 

Tak jak w poprzednich latach, swoje stanowisko wystawi również Runner's World. 9 i 10 października do Twojej dyspozycji będą eksperci ze Sportslab, którzy przeprowadzą badania wydolnościowe i analizę składu ciała. Porozmawiasz z nimi, o tym jak efektywnie trenować. Kasia Biłoust udzieli porad dietetycznych. Ich porady mogą się przydać, jako odprawa przedmaratońska. Do Twojej dyspozycji będą też redaktorzy magazynu.

W poprzednich latach dużą popularnością cieszyła się możliwość zrobienia zdjęcia na makiecie okładki RW (Zobacz: Zdjęcia z targów 2014). W tym roku również ją wystawimy. Zdjęcia, które zrobimy Ci na naszym stanowisku, będą dostępne w galeriach pod tym artykułem.

Odszukaj siebie na zdjęciach i zobacz jak wyszli inni. Swoje zdjęcie udostępnij na portalach społecznościowych lub ściągnij na swój komputer w wysokiej rozdzielczości. Zdjęcia są posegregowane według dni, w którym zostały zrobione (dzień 1 - piątek, dzień drugi - sobota). Dodatkowo galerie są ułożone według czasu, kiedy zostały zrobione. Jeżeli odwiedzisz nasze stanowisko w piątek rano - szukaj się w pierwszych galeriach. Jeśli zdjęcie zrobiliśmy Ci pod koniec dnia - będziesz w ostatniej.

Do zobaczenia w Poznaniu!

Dzień 1
Dzień 2