10. Biegu po Nowe Życie już za tydzień!

Już tylko tydzień pozostał do jubileuszowego, 10. Biegu po Nowe Życie. 1 kwietnia w marszu nordic walking spotkamy się ze sportowcami z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji oraz gwiazdami teatru, filmu, sceny muzycznej i kabaretowej, dziennikarzami i sportowcami.

Na trasie sztafetowego marszu, który rozpocznie się w samo południe na Placu Bogumiła Hoffa w Wiśle, zobaczymy między innymi ambasadora inicjatywy Przemysława Saletę, Andrzeja Młynarczyka, Marcina Rogacewicza, Izabelę Zwierzyńską, Rafała Mroczka, Wojciecha Zielińskiego, Klaudię Halejcio, Leszka Malinowskiego, Katarzynę Pakosińską, Ewę Pacułę, Andrzeja Pągowskiego, Marcina Mroczka, Odetę Moro, Olgę Kalicką, Artura Siódmiaka, Monikę Pyrek, Agnieszkę Rylik, Szymona Wydrę, Bartosza Obuchowicza i innych.

Jak zawsze w Biegu po Nowe Życie gwiazdy będą towarzyszyć sportowcom z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji oraz dziennikarzom i partnerom projektu. Po raz dziesiąty spotykamy się, by promować nie tylko zdrowy styl życia, ale przede wszystkim, żeby pokazać, jak wielka jest grupa ludzi „dobrej woli” wspierających polską transplantację.

"Bardzo się cieszę, że po raz kolejny, tak wiele osób odpowiedziało na nasze zaproszenie i przyjedzie do Wisły" – podkreśla Arkadiusz Pilarz, dyrektor Biegu po Nowe Życie.

Dzień przed marszem w Hotelu Gołębiewski odbędzie się trzecia gala polskiej transplantologii, podczas której osobom oraz instytucjom zasłużonym w rozwoju i promocji polskiej transplantologii zostaną wręczone nagrody „Drugie Życie”.

PR

REKLAMA
}