[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

11 tys. chętnych na 11. PKO Poznań Półmaraton!

Niespełna 2 tygodnie pozostały do 11. edycji poznańskiego półmaratonu. Chętnych do udziału w tych prestiżowych zawodach nie brakuje - swój udział zadeklarowało już ponad 11 tysięcy biegaczy, ale wciąż jeszcze można dodać swoje nazwisko do listy startowej. I warto w Poznaniu zameldować się już 2 dni wcześniej, bo program imprezy jest bogaty w interesujące wydarzenia.

11. PKO Poznań Półmaraton - medal dla finisherów biegu 11. PKO Poznań Półmaraton - medal dla finisherów biegu

Na rozpoczęcie treningów jest już raczej za późno. Teraz czas na ostatnie szlify i sprawdzian formy, ale każdy, kto złapał biegowego bakcyla, jest mile widziany na poznańskiej imprezie. W ramach weekendu półmaratońskiego (13-15 kwietnia) odbędą się Targi Poznań Sport Expo, prelekcje oraz pasta party, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Na targach będzie można zapoznać się z ofertą producentów odzieży sportowej, zakupić odżywki i suplementy diety, a  zajadając pyszne danie makaronowe, odbyć nie jedną ciekawą rozmowę z innymi uczestnikami biegu.

Targi to też okazja do spotkań z trenerami, fizjoterapeutami, dietetykami i innymi specjalistami, których - podobnie jak w poprzednich latach - nie zabraknie. Wśród gości 11. PKO Poznań Półmaratonu będą m.in. Jerzy Skarżyński, Marcin Chabowski, Sławomir Marszałek, Justyna Papież, Adrianna Szatecka i Michał Zarębski. Spotkają się oni w sobotę, 14 kwietnia, ze słuchaczami, by podyskutować na tematy biegowe oraz udzielić kilku fachowych porad w ramach prelekcji - zobacz szczegółowy program prelekcji.

REKLAMA

REKLAMA

11. PKO Poznań Półmaraton - pakiet startowy 11. PKO Poznań Półmaraton - pakiet startowy

Natomiast nie jest za późno, by wycofać się ze startu w 11. PKO Poznań Półmaratonie. Jeśli ktoś z jakiegokolwiek powodu nie może wystartować w naszym biegu, a uiścił już opłatę i ma nadany numer startowy, może przekazać swój pakiet innemu zawodnikowi. Takie przekazanie pakietu musi nastąpić w nieprzekraczalnym terminie do 4 kwietnia do północy - sprawdź, jak przekazać swój pakiet innemu zawodnikowi.

Każdy uczestnik w swoim pakiecie startowym znajdzie: numer startowy, chip do pomiaru czasu, gąbkę, worek na odzież do szatni, sportową torbę, koszulkę marki 4F, izotonik 4Move oraz Piwo Grodziskie. Pakiety będzie można odbierać w dniach 13-14 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w godzinach od 10.00 do 20.00.

Zawodnicy na trasę 11. PKO Poznań Półmaratonu wystartują 15 kwietnia z ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości World Trade Center MTP, o godzinie 10.00 - zobacz dokładny opis trasy. Każdy, kto chciałby jeszcze wystartować w tych zawodach, wciąż może zapisać się na oficjalnej stronie internetowej biegu.

Sponsorem tytularnym biegu jest PKO Bank Polski.

PP

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij