[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

12. Bieg po Nowe Życie już 7 kwietnia w Wiśle!

Już 7 kwietnia odbędzie się dwunasty już Bieg po Nowe Życie, jedno z najważniejszych wydarzeń promujących polską transplantologię. Magazyn Runner's World oraz miesięczniki Men's Health i Women's Health po raz kolejny wspierają tę wspaniałą inicjatywę.

Bieg po Nowe Życie już 7 kwietnia w Wiśle fot. 12. Bieg po Nowe Życie już 7 kwietnia w Wiśle!

Bieg po Nowe Życie, którego uczestnicy maszerują w sztafetach z kijami do nordic walking, to inicjatywa społeczna mająca na celu edukację w zakresie transplantacji narządów, budowanie społeczne poparcie dla transplantacji, upowszechnianie oświadczenia woli oraz promocję świadomego dawstwa narządów. W wydarzeniu biorą udział gwiazdy świata filmu, teatru, muzyki i sportu oraz osoby, które żyją dzięki przeszczepionym narządom.

Gwiazdy maszerują z osobami po przeszczepach

Na trasie 12. Biegu po Nowe Życie zobaczymy miedzy innymi Przemysława Saletę,  Małgorzatę Potocką, Izabelę Zwierzyńską, Marcina Mroczka, Wojciecha Zielińskiego, Agnieszkę Kaczorowską, Andrzeja Pągowskiego, Ewę Kuklińską, Odetę Moro, Krzysztofa Wieszczka, Piotra Kupichę, Joannę Kuberską, Grzegorza Kotowicza, Artura Siódmiaka, Agnieszkę Rylik, Bartosza Obuchowicza, Michała Olszańskiego, Martę Kuligowską, Jerzego Mielewskiego i wielu, wielu innych.

REKLAMA

Nie zapominajmy o tych, którzy dzięki nowym narządom dostali nowe życie – oni są sednem Biegu po Nowe Życie. Osoby po przeszczepach biorące udział w Biegu po Nowe Życie pokazują, że nie zmarnowały daru, jaki otrzymały. Żyją pełnią życia.

Bieg po Nowe Życie odbędzie się 7 kwietnia w Wiśle. Punktualnie w samo południe rozpocznie się rozgrzewka, którą ze sceny poprowadzą Natalia Rybarczyk oraz Paweł Kołodziej. Kwadrans później zostaną zaprezentowane sztafety, które maszerować będą w centrum Wisły na specjalnie wytyczonej trasie. Zawody rozpoczną się o godz. 12.30, natomiast dekorację uczestników Biegu po Nowe Życie zaplanowano ok. godz. 14.30. 

Jak wspomóc ideę transplantacji?

Co każdy z nas, zwykłych ludzi, może zrobić, by wspomóc ideę oddawania narządów? "Przede wszystkim, rozmawiajmy o tym. To dotyczy nie tylko przeszczepów od żywych dawców, ale także od dawców zmarłych. Niech nasi bliscy wiedzą, jakie mamy życzenie i czy chcemy po śmierci oddać swoje narządy, by uratować czyjeś życie. To bardzo ważne" - przekonuje profesor Andrzej Chmura, wybitny transplantolog, mentor i przyjaciel Biegu po Nowe Życie.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Biegu po Nowe Życie: biegponowezycie.pl

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij