12. PKO Poznań Półmaraton: ostatnie dni niższej opłaty startowej

21 kilometrów i 97 metrów, ponad 6000 tysięcy zarejestrowanych biegaczy i niespełna 60 dni do startu. 14 kwietnia rusza 12. PKO Poznań Półmaraton. Zapisy dla chcących dołączyć do grona  zawodników trwają do 13 kwietnia lub do momentu wyczerpania limitu 12 tysięcy miejsc.

Zanim biegacze pozostawią swój ślad na poznańskich ulicach, a stolica Wielkopolski po raz kolejny zmieni się w miasto tętniące sportowymi emocjami, na zawodników czeka spora dawka interesujących wydarzeń. Wśród nich odbywające się w halach MTP targi Poznań Sport Expo, czyli totalne know how o nowinkach, gadżetach czy ofertach polskich i zagranicznych imprez biegowych. Chętnych pasjonatów biegania mogą zainteresować także inspirujące, tematyczne prelekcje prowadzone przez znanych i cenionych ekspertów. Po raz pierwszy na odcinku trasy półmaratonu zadebiutują także najmłodsi zawodnicy - 13 kwietnia na Placu Marka odbędzie się dziecięcy i młodzieżowy festiwal biegowy.

Jak co roku, z najwyższą starannością przygotowywane są szczególnie wyczekiwane przez zawodników pakiety startowe, które nadal rosną w siłę i zapełniają się kolejnymi niespodziankami. Dzięki sponsorom imprezy w worku każdego biegacza znajdą się upominki m. in od: Browaru Fortuna Miłosław Bezalkoholowe IPA, naturalny energetyk od Veroni Active, a także dodające energii Choco Sticki od Terravity.

Do 28 lutego wszyscy zainteresowani 12. PKO Poznań Półmaratonem mogą skorzystać z niższej opłaty startowej w wysokości 90 złotych. Do 3 kwietnia każdy zarejestrowany już uczestnik może także zrezygnować z udziału w naszej imprezie i przepisać swój numer startowy na innego, nieposiadającego jeszcze numeru zawodnika.

12. PKO Poznań Półmaraton pod patronatem prezydenta miasta Poznania startuje o godzinie 10:00. Sponsorem tytularnym imprezy jest PKO Bank Polski.

Więcej informacji na halfmarathon.poznan.pl

PP

Zobacz również:
REKLAMA
}