20. PKO Poznań Maraton pokazał jubileuszową koszulkę

"Dopracowana w każdym szczególe, zaprojektowana z dumą i radością. Jubileuszowa koszulka techniczna to wyjątkowy projekt" - zapewniają organizatorzy 20. PKO Poznań Maratonu. Zobaczcie, jak wygląda oficjalna koszulka tegorocznej edycji poznańskiej imprezy.

20. PKO Poznań Maraton pokazał jubileuszową koszulkę

Komfort biegacza to swoboda od pierwszego do ostatniego kilometra i wygoda podczas  najmniejszego nawet ruchu. Tak 20 października będzie czuł się każdy uczestnik poznańskiego maratonu - informują organizatorzy. Techniczne walory koszulki marki 4F na jubileuszowy, 20. PKO Poznań Maraton to przede wszystkim lekki, oddychający, bezszwowy materiał, który minimalizuje ryzyko podrażnień wywołanych długotrwałym wysiłkiem.

Równie wyjątkowy jest design. Granatowy kolor koszulki przełamany jest złotą wstęgą z symbolem 20. PKO Poznań Maratonu im. Macieja Frankiewicza. Wstęga pełni rolę osi czasu, na której umieszczony jest kolaż złożony z historycznych zdjęć z poprzednich edycji biegu.

20. PKO Poznań Maraton pokazał jubileuszową koszulkę

"Tegoroczna propozycja podyktowana jest przede wszystkim wysokimi oczekiwaniami biegaczy, którzy w sposób szczególny chcą uczcić biegowe święto. Chcemy, by każdy czuł dumę, nosząc i biegając w koszulce, czy to podczas naszego maratonu, czy na co dzień - mówi dyrektor biegu Łukasz Miadziołko. - Dla nas jest bardzo odświętna, to niepowtarzalny projekt".

W tej samej szacie graficznej zawodnicy otrzymają także wielofunkcyjny komin, który podczas jesienno-zimowej aury służyć może jako ochrona przed chłodem na szyję lub głowę.

Zapisy na 20. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza trwają do 19 października lub do osiągnięcia maksymalnego limitu opłaconych zgłoszeń, który w tym roku wynosi 6 tysięcy biegaczy. Zgłoszenia przyjmowane są na oficjalnej stronie internetowej maratonu. Do 13 września opłata wynosi 160 zł.

Sponsorem tytularnym maratonu jest PKO Bank Polski, sponsorem technicznym marka 4F. Impreza odbywa się pod patronatem prezydenta miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka.

PM

REKLAMA
}