Ava Hygienic Line: aktywne jony srebra kontra drobnoustroje

Hygienic Line Intensive Protection to nowa linia produktów antybakteryjnych Ava z aktywnymi jonami srebra - łagodnych dla skóry, bezwzględnych dla bakterii i zanieczyszczeń. Są wśród nich zarówno środki do dezynfekcji zarówno rąk, jak i twarzy, które pozwolą wszystkim odpowiednio zadbać o higienę każdego dnia.

Ava Hygienic Line Intensive Protection: aktywne jony srebra kontra drobnoustroje Ava
fot. materiały prasowe

Najnowsze kosmetyki Ava do dezynfekcji rąk i twarzy oparte są na alkoholu, dzięki temu silnie redukują ilość bakterii. Alkohol jednak, zwłaszcza w dużym stężeniu, może wysuszać skórę! Dlatego w innowacyjnej linii Ava Hygienic Line zastosowano niezwykle skuteczny, opatentowany składnik – srebro, które w połączeniu m.in. z ekstraktami z aloesu, wierzby i olejku z drzewa herbacianego działa antybakteryjnie i dodatkowo pielęgnuje skórę. Skuteczność działania Ava Hygienic Line została potwierdzona badaniami.

Hygenic Line Antybakteryjny żel do rąk

Skuteczny żel do rąk na bazie alkoholu etylowego z aktywnymi jonami srebra redukuje bakterie i oczyszcza dłonie bez użycia wody. Jony aktywnego srebra działają przeciwko drobnoustrojom chorobotwórczym. Aloes, rumianek i gliceryna zapobiegają przesuszeniu skóry, działają łagodząco. Żel bez spłukiwania zwiększa higienę rąk i nawilża. Wskazany do stosowania w pracy, w szkole i w podróży. Działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami.

Dostępny w 3 wersjach opakowań: butelka lub tuba travel & pocket 50 ml (cena: 17 zł), tuba 200 ml (cena: 27 zł)

Hygenic Line Antybakteryjny żel do mycia rąk

Żel do mycia rąk o antybakteryjnym działaniu na bazie alkoholu z aktywnymi jonami srebra, który zastępuje tradycyjne mydło. Opatentowana technologia PURE, oparta na aktywnych jonach srebra, szybko i skutecznie redukuje chorobotwórcze bakterie. Kompleks ekstraktu z wierzby i olejku z drzewa herbacianego, w połączeniu z pochodnymi salicylowymi, hamuje rozwój drobnoustrojów.
Ekstrakty z aloesu i rumianku chronią skórę przed wysuszeniem, łagodzą i regenerują. Polecany do codziennego stosowania, również przez osoby z nietolerancją tradycyjnych środków myjących. Działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami.

Tuba 200 ml (cena: 30 zł)

Hygenic Line Antybakteryjny żel do mycia twarzy

Skuteczny żel do mycia twarzy z aktywnymi jonami srebra, bezwzględny dla bakterii i innych zanieczyszczeń. Technologia PURE z aktywnymi jonami srebra wykazuje antybakteryjne działanie. Synergiczna mieszanka ekstraktu z wierzby i olejku z drzewa herbacianego, wzbogacona o pochodne salicylowe, głęboko oczyszcza, redukuje chorobotwórcze drobnoustroje. Ekstrakty z aloesu i rumianku łagodzą podrażnienia i optymalnie nawilżają skórę. Polecany jest do codziennego mycia, również osobom nietolerującym zwykłych środków myjących. Działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami.

Tuba 200 ml (cena: 28 zł)

Hygenic Line Antybakteryjny tonik do twarzy

Tonik do twarzy z aktywnymi jonami srebra - delikatny dla skóry, bezwzględny dla bakterii. Przywraca naturalną równowagę hydrolipidową skóry. Nowoczesna Technologia PURE oparta na aktywnych jonach srebra zapewnia szerokie spektrum działania antybakteryjnego. Kompleks roślinny złożony z olejku z drzewa herbacianego i ekstraktu z kory wierzby, wzbogacony w pochodne salicylowe, redukuje drobnoustroje chorobotwórcze, a aloes i kwas hialuronowy pozwalają skórze zachować optymalny stopień nawilżenia. Działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami.

Butelka 200 ml (cena: 21 zł)

Kosmetyki Ava Hygenic Line dostępne są w firmowym sklepie online ava-kosmetyki.pl. Z kodem #zostańwdomu -15% zniżki na cały asortyment oraz darmowa wysyłka zakupów na kwotę powyżej 100 zł.

HL

REKLAMA
}