Bemowski Przełaj Stulecia już 9 września na WAT

Kalendarz stołecznych imprez powiększył się o zawody dla ambitnych przełajowców - już za 3 tygodnie miłośnicy trailu będą mogli pobiec w Bemowskim Przełaju Stulecia na terenach Wojskowej Akademii Technicznej. Dla Czytelników RW mamy pakiety startowe na te zawody!

Bemowski Przełaj Stulecia
Bemowski Przełaj Stulecia

Bemowski Przełaj Stulecia, kóry odbędzie się 9 września 2018 roku na terenach Studium Wychowania Fizycznego Wojskowej Akademii Technicznej przy ul. Kartezjusza 1, to pierwsza tego typu impreza na Bemowie. Trasę biegu wytyczono na pięknej, ale i wymagającej trasie - kobiety pobiegną na dystansie 4 km, mężczyźn czeka dwukrotnie dłuższy dystans. Formuła biegu jest zgodna z regulaminem mistrzostw Polski w zawodach przełajowych. Dla dorosłych i dzieci organizator, oprócz samego biegu, szykuje szereg sportowych atrakcji.

Pakiet startowy dla dorosłych uczestników zawierają: worek, pamiątkową koszulkę techniczną, butelkę wody, numer startowy. Na mecie każdy otrzymuje medal.
Cena pakietu: 39 zł

Pakiet startowy dla dzieci zawiera: worek, numer startowy i butelkę wody. Na mecie każdy otrzymuje medal i owoc. Cena pakietu: 10 zł

Uwaga! W najbliższych dniach na fanpage'u RW będziecie mogli wygrać pakiety startowe na Bemowski Przełaj Stulecia - mamy dla naszych Czytelników aż 6 zestawów!

Zapisy na Bemowski Przełaj Stulecia prowadzone są na tej stronie. Więcej informacji o zawodach na oficjalnej stronie bemowskiprzelajstulecia.pl oraz facebookowym wydarzeniu facebook.com/events/309235029815423.

RW

REKLAMA
}