Bieg Firmowy blisko rekordu frekwencji. Wciąż trwają zapisy!

Tylko do 7 maja można zgłosić firmę do charytatywnej sztafety Biegu Firmowego, w której biegnie już ponad 8600 uczestników z całej Polski. Licznik nie zwalnia tempa, a o rekordowych zapisach mówi się już teraz. Bieg Firmowy pobił wynik frekwencyjny z zeszłorocznej edycji, dając jeszcze większą nadzieję tegorocznym małym bohaterom Fundacji Everest. 

Bieg Firmowy blisko rekordu frekwencji. Wciąż trwają zapisy! Bieg Firmowy
koszulka Biegu Firmowego 2021

„Wyjątkowa” to za mało, by opisać tegoroczną edycję Biegu Firmowego. Jedna z niewielu? To wyrażenie wydaje się bliższe charytatywnej sztafecie. Dlaczego? Codziennie organizatorzy pokrewnych inicjatyw biegowych, odwołują bądź przekładają swoje eventy, pozostawiając na linii startu spragnionych rywaliazcji i związanych z nią emocji biegaczy. Choć okoliczności są wybitnie niesprzyjające, realizatorzy Biegu Firmowego zastosowali zasadę „wszystkie ręce na pokład” i robią wszystko, aby ich wydarzenie odbyło się zgodnie z planem w maju.

Tym sposobem powstała dedykowana sztafeta po zdrowie, która przez kilka ostatnich tygodni zagrzewa i mobilizuje uczestników Biegu Firmowego do wzmożonej aktywności fizycznej. Równolegle trwają wyzwania w aplikacji Activy, w której uczestnicy rywalizują między sobą o największą ilość przebytych kilometrów, motywując się nawzajem i przygotowując na 22 maja. Organizatorzy nie zapomnieli również o atrakcyjnych nagrodach, które udało się pozyskać dzięki wielkim sercom partnerom wydarzenia.

Liczba firm zapisanych do 16. edycji Biegu Firmowego jest imponująca. Dodatkowym bodźcem zachęcającym do udziału w wydarzeniu jest fakt, że standardowe 5 km, obowiązujące przy charytatywnej sztafecie, można pokonać zarówno maszerując, jak i uprawiając nordic walking. Organizatorzy zdecydowali się na takie rozszerzenie formuły, tłumacząc, że łączy nas wspólny cel, którym jest pomoc ośmiu podopiecznym Fundacji Everest.

Bieg Firmowy blisko rekordu frekwencji. Wciąż trwają zapisy! Bieg Firmowy
koszulka Biegu Firmowego 2021

"Nasza przygoda z Biegiem Firmowym trwa już trzeci rok. Dlaczego biegniemy? Bo nasi pracownicy wiedzą, jak osiągać wyniki w duchu zdrowej rywalizacji, doceniają dobro płynące z uprawiania sportu, ale przede wszystkim chcą pomagać osobom potrzebującym wsparcia - podkreśla Mirela Kik, Dyrektor Personalny ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. - Od maja 2020 roku jesteśmy nową dywizją globalnego koncernu ZF. Dlatego w tym roku pobiegniemy w większej grupie – zaprosiliśmy do udziału naszych nowych kolegów z innych lokalizacji w Polsce. Wspólnie możemy zrobić jeszcze więcej dobrego i dołożyć swoją cegiełkę do promowania aktywnego stylu życia".

Na wszystkie firmy, które chciałyby zaktywizować swoich pracowników i pomóc im wrócić do formy, czekają pakiety startowe BASIC, czyli po prostu „kup i biegnij”. To jedyny w swoim rodzaju zestaw, oferujący udział w tegorocznej charytatywnej sztafecie biegowej oraz pakiet po zdrowie, dzięki któremu Twoja firma wystartuje w Biegu Firmowym 2021 i skutecznie pomoże zadbać o kondycję wszystkich uczestników. Sprzedaż pakietów startowych BASIC potrwa do 7 maja, a po tym terminie nie będzie już możliwości dołączenia do największego wiosennego wydarzenia biegowego w całej Polsce.

Organizatorzy zachęcają do odwiedzenia ich kanałów społecznościowych (fanpage i grupa na Facebooku, profil na Instagramie oraz konto na LinkedIn), gdzie na bieżąco pojawiają się najnowsze informacje na temat biegu. 

Patronatem medialnym tegoroczną edycję Biegu Firmowego objęła redakcja magazynu Runner's World. Sponsorami wydarzenia są firmy ZF, Credit Suisse, LG i Pyszne.pl, a partnerami technologicznymi - firmy Deviniti, Activy Sport oraz Mindy. Partnerami imprezy są firmy Adecon, Mahle oraz Lewczuk Łyszczarek i Wspólnicy. Sponsorem nagród jest firma Katalog Marzeń.

BF

Zobacz również:
REKLAMA
}