Bieg po Nowe Życie znów w Warszawie!

Bieg po Nowe Życie wraca do Warszawy! Po raz trzeci symboliczna trasa marszu nordic walking poprowadzi uczestników uroczymi alejkami wilanowskiego Muzeum Pałacu Króla Jana III. Na starcie tradycyjnie sztafetowe „trójki”, a w nich: osoby po przeszczepieniu – te najważniejsze w wydarzeniu, przedstawiciele świata medycyny oraz osoby znane z ekranów telewizyjnych, świata filmu, teatru, estrady, sportu i mediów.

Bieg po Nowe Życie znów w Warszawie! Bieg po Nowe Życie
Przemysław Saleta na trasie 18. Biegu po Nowe Życie w Wiśle (fot. Bieg po Nowe Życie)

Największa polska inicjatywa społeczna promująca świadome dawstwo narządów, w której rywalizacja sportowa schodzi na dalszy plan, ustępując miejsca wspaniałej atmosferze i dobrej energii, odbędzie się już 18 września. Pierwsze sztafety staną w bramce startowej kilka minut po godzinie 11:00.

REKLAMA

"Trudno uciec od tematów i problemów związanych z pandemią, która także dotknęła polską transplantologię, ale też trudno skupiać się wyłącznie na tym – tłumaczy Arkadiusz Pilarz, dyrektor Biegu po Nowe Życie. - My staramy się robić swoje – promować i edukować, dawać nadzieję tym, którzy są przed przeszczepieniem pokazując tych, którzy dostali drugie życie i wracają do aktywnego życia. Wracają, uczestnicząc w takich inicjatywach, jak nasza. Dzięki nim napędzamy się do dalszych działań".

Program Biegu:

  • 11:00 – rozpoczęcie 19. Biegu po Nowe Życie – przywitanie uczestników
  • 11.10 – rozgrzewka
  • 11.15 – prezentacja uczestników – prezentacja wszystkich sztafet
  • 11.45 – START – pierwsza sztafeta na trasie, co minutę na trasę rusza kolejna
  • 13.45 – wręczenie pucharów dla zwycięzców
  • 14.00 – zakończenie

NZ

Zobacz również:
Spokojne kilometry, które stanowią ogromną większość Twojego kilometrażu podczas treningów, to fundament planów treningowych biegaczy długodystansowych. Pytanie jednak brzmi: czy przypadkiem nie pokonujesz ich za szybko albo za wolno? Sprawdź, jakie tempo na długie, swobodne wybiegania będzie odpowiednie dla Ciebie, biorąc pod uwagę Twoje cele, doświadczenie oraz pozostałe obciążenia treningowe.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA