Biegowa Impreza Roku 2017: ruszyło głosowanie!

Plebiscyt Ligi Biegowej na Biegową Imprezę Roku 2017 wszedł w decydującą fazę! Spośród wszystkich zgłoszeń pod głosowanie internautów poddane zostało po 5 najczęściej zgłaszanych biegów w 5 kategoriach. Głosowanie potrwa do 18 lutego. Partnerem medialnym plebiscytu jest Runner's World.

Stworzenie biegu to ogromne wyzwanie dla organizatorów - wymaga od nich dużego zaangażowania, wysiłku i odporności na pojawiające się przeciwności. Liga Biegowa wspólnie z redakcją Runner's World i portalem Onet oraz z pomocą rzeszy najbardziej zainteresowanych tematem, czyli samych uczestniczących w zawodach biegaczy, chce docenić organizatorów za to, co robią dla biegowej społeczności, organizując plebiscyt Biegowa Impreza Roku 2017.

Plebiscyt na Biegową Imprezę Roku 2017 obejmuje następujące kategorie:

  • Biegowa Impreza Roku 2017 – bieg na 5 km

  • Biegowa Impreza Roku 2017 – bieg na 10 km

  • Biegowa Impreza Roku 2017 – półmaraton

  • Biegowa Impreza Roku 2017 - maraton

  • Biegowa Impreza Roku 2017 – kategoria Inne

Kategoria "Inne" obejmuje wszystkie imprezy biegowe, które rozgrywane są na "nietypowych" dystansach i których nie można zakwalifikować do kategorii pozostałych.

Głosowanie, które ostatecznie rozstrzygnie zwycięzców w poszczególnych kategoriach i w którym możecie wziąć udział wypełniając poniższy formularz, potrwa do 18 lutego. Lista laureatów zostanie ogłoszona już 19 lutego.

Ponadto oprócz wytypowania zwycięzców poprzez głosowanie, dodatkowo zostanie zorganizowane Grand Prix Runner's World. Zwycięzcę tej kategorii wyłoni jury, składające się z dziennikarzy Runner's World, redaktora Ligi Biegowej oraz znanych postaci biegowego świata. Przewodniczącym jury będzie redaktor naczelny Runner's World, Marek Dudziński.

Partnerami Plebiscytu są magazyn Runner's World oraz portal Onet. Szczegóły dotyczące plebiscytu oraz regulamin znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej Ligi Biegowej.

REKLAMA
}