Ciesz się ulubionymi ubraniami dłużej, dzięki kapsułkom Ariel PODS

Wśród wszystkich ubrań ze swojej szafy, z całą pewnością są takie, w których czujesz się jak milion dolarów i pragniesz, by zachowały swą jakość na dłużej. Z nowymi kapsułkami Ariel PODS jest to możliwe.

Niezależnie, czy kupujesz wymarzoną sukienkę, czy funkcjonalną odzież sportową – to odpowiednia pielęgnacja pozwoli im zachować trwałość i piękny wygląd na dłużej. Ubrania, tak jak nasza skóra, potrzebują uwagi i stosownej pielęgnacji. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w której jesteśmy zmuszeni przedwcześnie wyrzucić ulubioną rzecz. Poznaj nowe warianty kapsułek do prania, by dbać o swoje ubrania jeszcze lepiej.

Ariel Complete Fiber Protection PODS - dba, chroni i zapewnia wyjątkową czystość. Co więcej, sprawi, że przestaniesz się martwić tym, że Twoja odzież straci swój kształt – kapsułki zadbają o ich kolor, a jednocześnie pomogą je chronić, wpływając na zachowanie elastyczności. Ponadto, dzięki technologii Complete Fiber Protection ubranie zyska nową jakość.

Wyjątkowo aktywny dzień nie sprzyja utrzymaniu świeżości naszych ubrań, szczególnie tych sportowych. Głównie dlatego, że osadzają się na nich nieprzyjemne zapachy, przede wszystkim potu, ale także smogu i dymu tytoniowego. Ariel Active Deo-Fresh PODS pomoże Ci utrzymać świeżość ubrań bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem fitness, rodzicem nastolatka, który jest w okresie dojrzewania i zaczyna się bardziej pocić, czy też zapracowanym pracownikiem, narażonym na wiele stresujących chwil w trakcie dnia.

Wybrany wariant Ariel PODS pomoże zadbać o Twoją odzież przez cały rok i uchroni Cię od  martwienia się o stan garderoby. Z kolei, codzienna dbałość o jakość ubrań pozwoli Ci cieszyć się nimi jeszcze dłużej.

AP

REKLAMA
}