Collaflex wsparciem dla stawów

Stawy biegaczy są narażone na nieprzeciętnie duże obciążenia, które mogą prowadzić do uszkodzeń chrząstek stawowych. Zapobiec temu może suplementacja preparatami zawierającymi kolagen i inne składniki, które pozytywnie wpływają na utrzymanie prawidłowej pracy stawów. Takim suplementem jest Collaflex Sport.

Collaflex Sport - suplement diety wspierający prawidłową pracę stawów

Wiek, intensywna aktywność fizyczna albo nieprawidłowy styl życia to jedne z czynników wpływających na uczucie dyskomfortu związanego ze stawami. Dlatego tak ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa - w tym odpowiednie przygotowanie do treningów oraz suplementacja w postaci składników naturalnych występujących w chrząstce stawowej.

Oprócz odpowiedniej diety i przygotowania warto zaopatrzyć się w preparaty zawierające kolagen, który wspomaga regenerację stawów. To właśnie on stanowi podstawę suplementów diety Collaflex, które dzięki temu pozytywnie wpływają na utrzymanie prawidłowej pracy stawów.

Collaflex w swoim składzie posiada Collatrin®, który zawiera składniki macierzy międzykomórkowej tkanki chrzęstnej: kolagen typu II, siarczan chondroityny oraz kwas hialuronowy. Zawiera również witaminę C, która wpomaga prawidłową produkcję kolagenu w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania chrząstki. Ponadto witamina C wspomaga ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym.

Collaflex Sport dla aktywnych

Dla osób aktywnych fizycznie, dbających o utrzymanie prawidłowej kondycji chrząstki, ścięgien i więzadeł, odpowiednim preparatem uzupełniającym dietę jest Collaflex Sport. Produkt posiada w swoim składzie Collatrin®, który zawiera składniki macierzy międzykomórkowej tkanki chrzęstnej: kolagen typu II, siarczan chondroityny oraz kwas hialuronowy. Dodatkowo Collaflex Sport posiada kolagen typu I, który jest głównym składnikiem ścięgien i więzadeł, oraz witaminę C, wspomagającą optymalną produkcję kolagenu. Skład produktu został wzbogacony o mangan, który pomaga w prawidłowym tworzeniu tkanek łącznych.

Więcej informacji o produkcie na stronie collaflex.pl.

CL

Zobacz również:
REKLAMA
}