[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Collaflex wsparciem dla stawów

Stawy biegaczy są narażone na nieprzeciętnie duże obciążenia, które mogą prowadzić do uszkodzeń chrząstek stawowych. Zapobiec temu może suplementacja preparatami zawierającymi kolagen i inne składniki, które pozytywnie wpływają na utrzymanie prawidłowej pracy stawów. Takim suplementem jest Collaflex Sport.

Collaflex Sport - suplement diety wspierający prawidłową pracę stawów

Wiek, intensywna aktywność fizyczna albo nieprawidłowy styl życia to jedne z czynników wpływających na uczucie dyskomfortu związanego ze stawami. Dlatego tak ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa - w tym odpowiednie przygotowanie do treningów oraz suplementacja w postaci składników naturalnych występujących w chrząstce stawowej.

Oprócz odpowiedniej diety i przygotowania warto zaopatrzyć się w preparaty zawierające kolagen, który wspomaga regenerację stawów. To właśnie on stanowi podstawę suplementów diety Collaflex, które dzięki temu pozytywnie wpływają na utrzymanie prawidłowej pracy stawów.

REKLAMA

Collaflex w swoim składzie posiada Collatrin®, który zawiera składniki macierzy międzykomórkowej tkanki chrzęstnej: kolagen typu II, siarczan chondroityny oraz kwas hialuronowy. Zawiera również witaminę C, która wpomaga prawidłową produkcję kolagenu w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania chrząstki. Ponadto witamina C wspomaga ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym.

Collaflex Sport dla aktywnych

Dla osób aktywnych fizycznie, dbających o utrzymanie prawidłowej kondycji chrząstki, ścięgien i więzadeł, odpowiednim preparatem uzupełniającym dietę jest Collaflex Sport. Produkt posiada w swoim składzie Collatrin®, który zawiera składniki macierzy międzykomórkowej tkanki chrzęstnej: kolagen typu II, siarczan chondroityny oraz kwas hialuronowy. Dodatkowo Collaflex Sport posiada kolagen typu I, który jest głównym składnikiem ścięgien i więzadeł, oraz witaminę C, wspomagającą optymalną produkcję kolagenu. Skład produktu został wzbogacony o mangan, który pomaga w prawidłowym tworzeniu tkanek łącznych.

Więcej informacji o produkcie na stronie collaflex.pl.

CL

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij