Creative Sound Blaster JAM: prosta muzyka w biegu

Muzyka towarzyszy nam na każdym kroku o każdej porze dnia i nocy. Jednych uspokaja, drugich nakręca do działania. Na szczęście w dzisiejszych czasach nie trzeba brać ze sobą radia, nie musimy biegać w samotności i ciszy. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy marki CREATIVE Sound Blaster JAM to strzał w dziesiątkę!

Zestaw słuchawkowy Creative Sound Blaster Jam
Łukasz Kalaszczyński, jeden z najlepszych polskich triathlonistów,  mistrz Polski w Ironman 70.3 z 2017 roku, to jeden z tych sportowców, którzy już przekonali się o wygodzie słuchania muzyki przez słuchawki Creative Sound Blaster Jam! (fot. Krzysztof Kuruc)

Nie musisz martwić się o poplątane kable podczas treningu czy porannych zakupów. Możesz od teraz skupić się na swobodnym odtwarzaniu dźwięku wysokiej jakości w bardzo wygodny sposób. Słuchawki posiadają prosty w użyciu panel sterowania, umożliwiający odebranie połączenia za pomocą jednego wciśnięcia przycisku na słuchawkach. W ten sposób możesz bardzo szybko rozpocząć rozmowę, a za ponownym wciśnięciem wrócić do słuchania muzyki od miejsca, gdzie została ona zatrzymana.

Po podłączeniu przez USB będziesz miał dostęp do pakietu oprogramowania SBX Pro Studio, który umożliwia poprawę dźwięku w filmach, muzyce i grach. Sound Blaster JAM wyposażony jest również w technologie Bluetooth 4.1 i NFC, umożliwiające łatwe parowanie i odtwarzanie. Zestaw zapewnia do 12 godzin bezprzewodowego odtwarzania bez kompromisów w jakości dźwięku. Średni czas ładowania to ok. 2-3 godzin. Cena zestawu słuchawkowego Creative Sound Blaster JAM wynosi 149 zł, a kupić go można w sklepie x-kom.pl.

SB

Zobacz również:
REKLAMA
}