Creative wspiera polski triathlon

Creative Labs, światowy lider w dziedzinie produktów rozrywki cyfrowej, kontynuuje wspieranie utalentowanych i utytułowanych polskich triathlonistów. W 2019 roku ambasadorem marki została Ewa Komander.

W roku 2018 ambasadorem marki był mistrz Polski na dystansie Ironman 70.3 Łukasz Kalaszczyński, w 2019 firma Creative rozpoczęła współpracę z jedną z najbardziej utalentowanych polskich triathlonistek Ewą Komander, aktualną mistrzynią Polski na dystansie Ironman 70.3. Zawodniczka w tym roku będzie reprezentować Polskę podczas The Championship Challenge 2019 w Samorin na Słowacji oraz na mistrzostwach świata Ironman 70.3 w Nicei.

„Cieszymy się, że możemy wspierać polskich triathlonistów z dużym potencjałem, którzy mogą zaistnieć na arenie międzynarodowej. Ewa będzie trenować w jednej z najlepszych na świecie szkół triathlonowych, w której trenują Daniela Ryf, czterokrotna mistrzyni świata Ironman, oraz Nicola Spirig, mistrzyni olimpijska. Wierzymy, że trening pod okiem Rafała Medaka, trenera Trisutto, przyniesie efekty już w tym roku" - mówi Rafał Herman, dyrektor sprzedaży Creative Labs, aktywny triathlonista, czterokrotny uczestnik mistrzostw świata Ironman na Hawajach.

Creative Labs to światowy lider w dziedzinie najnowocześniejszych rozwiązań audio, które obejmują między innymi najwyższej jakości bezprzewodowe głośniki, słuchawki oraz wzmacniacze w technologii holografii dźwiękowej Super X-Fi. W tym roku firma wprowadzi nowy model słuchawek, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom triathlonu - całkowicie bezprzewodowych, oferujących czas odtwarzania do 30 godzin, membranę grafenową, Bluetooth 5.0 z dźwiękiem aptX i AAC oraz certyfikat wodoodporności IPX5.

CL

REKLAMA
}