Creative wspiera polski triathlon

Creative Labs, światowy lider w dziedzinie produktów rozrywki cyfrowej, kontynuuje wspieranie utalentowanych i utytułowanych polskich triathlonistów. W 2019 roku ambasadorem marki została Ewa Komander.

W roku 2018 ambasadorem marki był mistrz Polski na dystansie Ironman 70.3 Łukasz Kalaszczyński, w 2019 firma Creative rozpoczęła współpracę z jedną z najbardziej utalentowanych polskich triathlonistek Ewą Komander, aktualną mistrzynią Polski na dystansie Ironman 70.3. Zawodniczka w tym roku będzie reprezentować Polskę podczas The Championship Challenge 2019 w Samorin na Słowacji oraz na mistrzostwach świata Ironman 70.3 w Nicei.

REKLAMA

„Cieszymy się, że możemy wspierać polskich triathlonistów z dużym potencjałem, którzy mogą zaistnieć na arenie międzynarodowej. Ewa będzie trenować w jednej z najlepszych na świecie szkół triathlonowych, w której trenują Daniela Ryf, czterokrotna mistrzyni świata Ironman, oraz Nicola Spirig, mistrzyni olimpijska. Wierzymy, że trening pod okiem Rafała Medaka, trenera Trisutto, przyniesie efekty już w tym roku" - mówi Rafał Herman, dyrektor sprzedaży Creative Labs, aktywny triathlonista, czterokrotny uczestnik mistrzostw świata Ironman na Hawajach.

Creative Labs to światowy lider w dziedzinie najnowocześniejszych rozwiązań audio, które obejmują między innymi najwyższej jakości bezprzewodowe głośniki, słuchawki oraz wzmacniacze w technologii holografii dźwiękowej Super X-Fi. W tym roku firma wprowadzi nowy model słuchawek, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom triathlonu - całkowicie bezprzewodowych, oferujących czas odtwarzania do 30 godzin, membranę grafenową, Bluetooth 5.0 z dźwiękiem aptX i AAC oraz certyfikat wodoodporności IPX5.

CL

Zobacz również:
Wbrew pozorom "piątka" to wymagający dystans, więc tylko dobry plan treningowy, uwzględniający bardzo różne jednostki treningowe, pozwoli Ci potem na trasie osiągnąć tempo na miarę Twoich możliwości. Żeby naprawdę szybko pognać do mety biegu na 5 km, musisz się przygotować do startu, realizując każdy trening bardzo poważnie i z poświęceniem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA