Droga do mistrzostw cyklu Super League Triathlon zaczyna się w Poznaniu

Najbardziej innowacyjna i widowiskowa liga triathlonu już w czerwcu zawita do stolicy Wielkopolski. Jedyny w Europie wyścig kwalifikacyjny cyklu Super League Triathlon będzie punktem kulminacyjnym poznańskiego święta triathlonu. W dniach 29 czerwca – 1 lipca odbędzie się również m.in. start amatorów na trzech dystansach indywidualnych i jednym sztafetowym, Junior Triathlon Poznań oraz Semilac Women Run.

Super League Triathlon 2018 startuje w Poznaniu

Super League Triathlon to dwa cykle – kwalifikacyjny oraz mistrzowski. W ramach tego pierwszego zawodnicy walczą o punkty umożliwiające im start w imprezach mistrzowskich. Cykl mistrzowski to starty ścisłej światowej czołówki triathlonistów. W kategorii PRO Polskę reprezentować będą m.in. polskie olimpijki - Maria Cześnik oraz Agnieszka Jerzyk.

Super League Triathlon 2018 startuje w Poznaniu

W ramach Super League Triathlon Poznań odbędą się również starty amatorów na trzech dystansach indywidualnych oraz jednym drużynowym. To niepowtarzalna okazja dla pasjonatów triathlonu z całej Polski, aby wystartować w ramach jednej imprezy z najlepszymi zawodnikami na świecie.

REKLAMA
}