Droga do mistrzostw cyklu Super League Triathlon zaczyna się w Poznaniu

Najbardziej innowacyjna i widowiskowa liga triathlonu już w czerwcu zawita do stolicy Wielkopolski. Jedyny w Europie wyścig kwalifikacyjny cyklu Super League Triathlon będzie punktem kulminacyjnym poznańskiego święta triathlonu. W dniach 29 czerwca – 1 lipca odbędzie się również m.in. start amatorów na trzech dystansach indywidualnych i jednym sztafetowym, Junior Triathlon Poznań oraz Semilac Women Run.

Super League Triathlon 2018 startuje w Poznaniu

Super League Triathlon to dwa cykle – kwalifikacyjny oraz mistrzowski. W ramach tego pierwszego zawodnicy walczą o punkty umożliwiające im start w imprezach mistrzowskich. Cykl mistrzowski to starty ścisłej światowej czołówki triathlonistów. W kategorii PRO Polskę reprezentować będą m.in. polskie olimpijki - Maria Cześnik oraz Agnieszka Jerzyk.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Super League Triathlon 2018 startuje w Poznaniu

W ramach Super League Triathlon Poznań odbędą się również starty amatorów na trzech dystansach indywidualnych oraz jednym drużynowym. To niepowtarzalna okazja dla pasjonatów triathlonu z całej Polski, aby wystartować w ramach jednej imprezy z najlepszymi zawodnikami na świecie.

REKLAMA

REKLAMA

Super League Triathlon 2018 startuje w Poznaniu

Wy także możecie dołączyć do tysięcy pasjonatów triathlonu i zostać częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Trwa rejestracja do rywalizacji amatorów, a do zawodów wciąż pozostało wystarczająco czasu na przygotowania. Więcej informacji oraz rejestracja na stronie superleaguepoznan.com.

SLT

Zobacz również:
Nie jest żadną tajemnicą, że streczing nie należy do ulubionych elementów treningu długodystansowców. Wygląda jednak na to, że możemy zapomnieć o nim w takim wydaniu, jakie znamy od lat. Zdaniem naukowców, jest znacznie lepszy sposób na rozciągnięcie, wzmocnienie i chronienie naszych cennych mięśni przed kontuzjami. To ćwiczenia ekscentryczne.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA