Ekologiczne napoje GO BIO od Soti Natural w Biedronce

Nowa oferta dla sportowców w sklepach Biedronki – ekologiczne i bezcukrowe napoje z naturalnymi antyoksydantami GO BIO wyprodukowane przez polską firmę Soti Natural.

Od 20 kwietnia  we wszystkich sklepach sieci Biedronka w całej Polsce można znaleźć parzone, naturalne, ekologiczne herbaty bezcukrowe GO BIO w trzech unikalnych, funkcjonalnych wariantach wyprodukowane dla Jeronimo Martins specjalnie przez Soti Natural sp. z o.o.. To zdrowe ice tea, zaparzone w bardzo precyzyjny sposób, tak by zachowane zostały naturalne antyoksydanty.

Antyoksydanty to naturalne substancje, które m.in. uwalniane są w procesie parzenia. To, czy zostaną uwolnione, zależy od procesu parzenia, dlatego firma SOTI Natural tak chroni swój opatentowany, 50-minutowy proces parzenia, który gwarantuje zachowanie wysokiej zawartości antyoksydantów w butelkowanych herbatach. Dlaczego antyoksydanty są istotne dla osób, które uprawiają sporty? Podczas uprawiania sportu nasze zapotrzebowanie na tlen jest większe, a tym samym wraz z tlenem do organizmu dostają się wolne rodniki – pochodne tlenu, które uszkadzają komórki organizmu. Jeśli trzymamy dietę bogatą w antyoksydanty, nie mamy czym się martwić, bo to właśnie antyoksydanty usuwają wolne rodniki z naszego organizmu.

Antyoksydanty znajdziemy w precyzyjnie zaparzonej herbacie, odpowiednio uprawianych oraz odpowiednio przechowywanych owocach i warzywach. Wygodna butelka herbaty GO BIO dostępnej w każdej Biedronce jest idealnym sposobem na uzupełnienie antyoksydantów, a dodatkowo napojem zupełnie bez cukrów. Gdy za oknem upały, taka herbata najlepiej gasi pragnienie, nie zawiera cukrów, więc nie powoduje zwiększonego apetytu i pragnienia, ale też nie jest neutralna w smaku, jak np. woda, dzięki czemu nasz mózg czuje, że uzupełnił płyny.

W Biedronce znaleźć można trzy warianty herbat w butelce GO BIO:

  • klasyczna zielona herbata sencha zaparzona przy użyciu liści oraz wody,

  • biała herbata z jaśminem – w składzie także jedynie naturalne, ekologiczne składniki – biała herbata, jaśmin oraz woda,

  • rooibos – herbatka czerwona zaparzona z czerwonokrzewu.

Wszystkie napoje marki GO BIO w ofercie Biedronki, które w sklepach tej sieci można znaleźć na dziele z napojami lub produkatmi ekologicznymi, podobnie jak inne herbaty produkcji Soti Natural, zawierają zero kalorii i są bezcukrowe. Do ich wytworzenia nie użyto również żadnych słodzików, a składy są w pełni naturalne. Dzięki temu napoje GO BIO w wygodnych opakowaniach stanowią świetną alternatywę dla pełnych sztucznych dodatków słodkich napojów.

Więcej informacji będzie można znaleźć w gazetkach sieci Biedronka oraz materiałach promocyjnych linii produktów GO BIO, a także na stronie sotinatural.com.

SN

REKLAMA
}