Elmetacin: szybko gasi ból i stan zapalny

Wiosenne miesiące sprzyjają aktywności fizycznej. Chętnie wsiadamy na rower, zakładamy rolki, biegamy, ruszamy na górskie wędrówki, czy organizujemy piesze wycieczki. O urazy i kontuzje w takich sytuacjach nietrudno.

Co zrobić, gdy dojdzie do urazu bądź kontuzji? Sięgnij po sprawdzony sposób, jakim jest działający miejscowo lek Elmetacin!

REKLAMA

Elmetacin to lek w postaci aerozolu do stosowania miejscowego. Substancją czynną preparatu jest indometacyna, niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), która wykazuje działanie:

  • przeciwbólowe
  • przeciwzapalne
  • przeciwobrzękowe

Elmetacin przeznaczony jest do miejscowego leczenia bólu i stanu zapalnego:

  • w wyniku ostrych kontuzji i urazów, np. skręcenia, stłuczenia, zwichnięcia
  • w obrębie tkanek miękkich, np. stawów, ścięgien i torebek stawowych
  • zaostrzeniach choroby zwyrodnieniowej stawów (ChZS)

Dzięki działaniu w miejscu występowania bólu i stanu zapalnego Elmetacin charakteryzuje się wysoką skutecznością w działaniu przeciwbólowymi i przeciwzapalnym, a dodatkowo bardzo dobrą tolerancją i wysokim poziomem  bezpieczeństwa stosowania.

Elmetacin aerozol jest wygodny w użyciu. Praktyczny aerozol zapewnia komfort stosowania. Nie wymaga wcierania w miejscu po aplikacji.
Sposób stosowania: miejscowo 3-5 razy na dobę, na zmieniony chorobowo obszar skóry.

Elmetacin to lek OTC, czyli dostępny jest w aptece bez recepty. Cena: 29,99 zł.

EL

Zobacz również:
Wbrew pozorom "piątka" to wymagający dystans, więc tylko dobry plan treningowy, uwzględniający bardzo różne jednostki treningowe, pozwoli Ci potem na trasie osiągnąć tempo na miarę Twoich możliwości. Żeby naprawdę szybko pognać do mety biegu na 5 km, musisz się przygotować do startu, realizując każdy trening bardzo poważnie i z poświęceniem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA