FreeYu Vital: wegańska moc smaku, witamin i błonnika

Bez dodatku cukru, wyłącznie z naturalnych składników, w mocno owocowych smakach - batony FreeYu Vital o delikatnej konsystencji i z międzynarodowym certyfikatem V-label dla produktów wegańskch mogą zainteresować biegaczy, którzy szukają przekąsek o sprawdzonym składzie, bogatych w błonnik i witaminy.

FreeYu Vital - wegańskie batony z błonnikiem i witaminami

Kolorowe, delikatne i bogate w błonnik i witaminy – wegańskie batony FreeYu to świetna przekąska dla wszystkich, którzy cenią sobie zdrowe przekąski.

Batony VITAL są w 100% naturalne, a zawarty w nich cukier pochodzi wyłącznie z wykorzystanych do ich produkcji składników. To idealna przekąska dla wegetarian i wegan, ponieważ batony oznaczone są międzynarodowym symbolem V-Label certyfikującym produkty sprawdzone pod kątem substancji pochodzenia zwierzęcego w składzie produktu oraz wykorzystanych substancjach dodatkowych. Batony są w mocno owocowych smakach i mają delikatną konsystencję, dlatego pokochają je nie tylko dorośli, ale i dzieci.

Przekąska od FreeYu jest dostępna w dwóch opcjach – owocowo-zbożowej (jabłko z truskawką lub jabłko z bananem z dodatkiem płatków owsianych) i owocowo-warzywnej (burak i truskawka oraz marchewka z pomarańczą).

FreeYu w czerwcu zaprosiło do współpracy Marcina Gortata – koszykarza, jednego z najbardziej znanych sportowców i pierwszego Polaka, który dotarł ze swoją drużyną do finałów NBA. Już wkrótce pojawią się pierwsze produkty sygnowane nazwiskiem tego znakomitego zawodnika.

FY

REKLAMA
}