Haile Gebrselassie w Warszawie na Recode Running Festival!

Już w najbliższy piątek, 29 marca, w Warszawie rusza Recode Running Festival, trzydniowa impreza dla biegaczy, której gościem specjalnym będzie 10-krotny mistrz świata i 2-krotny złoty medalista igrzysk olimpijskich, legendarny Haile Gebrselassie!

Recod Running Festival 2019 w Warszawie adidas
fot. adidas

Recode Running Festival to trzy dni pokazów filmowych, treningów, warsztatów i innych wydarzeń, organizowanych dla biegaczy w weekend 29-31 marca w kilku miejscach Warszawy.

Recode Running Night

W piątek w warszawskiej Kinotece już od godz. 19:30 rozpocznie się pokaz krótkometrażowych filmów poświęconych lokalnym społecznościom biegowym z całego świata, zrzeszonym w adidas Runners. Wśród zaprezentowanych filmów będzie m.in. portret warszawskiego teamu adidas Runners wraz z jego trenerami.

Po seansach zaplanowano panel z legendą światowego biegania, wybitnym długodystansowcem Haile Gebrselassie. Moderowana dyskusja będzie nie tylko szansą na poznanie wielkiego mistrza, ale także możliwością zadania mu bezpośredniego pytania.

Na piątkowy wieczór przygotowano również Recode Running Party, będące zwieńczeniem pierwszego dnia eventu.

Recod Running Festival 2019 w Warszawie adidas
fot. adidas

Holistic Day

Drugi dzień Recode Running Festiwalu rozpocznie się o godz. 10:00 shake out runem z Haile i trenerami adidas Runners, podczas którego uczestnicy otrzymają pamiątkowe piny. Zaraz po biegu z gwiazdą wystartują warsztaty mindfulness oraz zajęcia z rolowania. Przewidziano również dwie sesje jogi, odbywające się w południe oraz pół godziny później. Całość atrakcji będzie miała miejsce w siedzibie adidas Runners przy ul. Solec 38.

ARW Race and Chill Zone

Trzeciego dnia Recode Running Festival przeniesie się na Barkę Warszawską DZIEŃ I NOC, zacumowaną przy bulwarze Jana Karskiego, u podnóża Parku Fontann. To miejsce, gdzie społeczność AR będzie mogła zostawić rzeczy w depozycie, skorzystać z bufetu czy spędzić czas po biegu wraz z Haile Gebrselassie.

Zapisy na poszczególne wydarzenia w ramach Recode Running Festivalu odbywają się poprzez aplikację mobilną Runtastic oraz stronę adidas.pl/adidasrunners. Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia.

AR

REKLAMA
}