[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

III Interferie Run: biegiem do mety, autobusem na start!

Bieg inny niż wszystkie? Tak. Bieg górski inny niż pozostałe? Zdecydowanie. Czerwiec za pasem, najwyższy więc czas na Interferie Run w Górach Izerskich. Zapisy na najbliższy półmaraton i bieg na 10 km z cyklu Runner's World Super Bieg wciąż otwarte!

III Interferie Run: biegiem do mety, autobusem na start! fot. Runner's World Super Bieg

10 czerwca już trzeci raz organizatorzy cyklu Runner's World Super Bieg wykorzystają Góry Izerskie, aby połączyć Szklarską Porębę ze Świeradowem-Zdrój trasą górskiego półmaratonu. Nie zapomną też o standardowym krótszym dystansie, bo uczestnicy górskiej Dziesiątki Staropolanki pobiegną z Rozdroża Izerskiego.

Interferie Run ma wiele atutów i naprawdę warto akurat nad tym startem się poważnie zastanowić, planując swoje górskie bieganie w najbliższym czasie. Wyjątkowa formuła biegu, łącząca dwa punkty na mapie to jedno. Urokliwa trasa w Górach Izerskich to drugie. Niesamowicie szybka trasa "dychy" to trzecie. Można tak jeszcze wymieniać i wymieniać, ale można po prostu przyjechać, wystartować i zobaczyć samemu.

REKLAMA

REKLAMA

III Interferie Run: biegiem do mety, autobusem na start! fot. Runner's World Super Bieg

Start półmaratonu będzie miał miejsce pod Sport Hotelem Bornit w Szklarskiej Porębie. Początek zawodów o godz. 11. "Dycha" pobiegnie z Rozdroża Izerskiego - dużego parkingu przy szosie łączącej obie miejscowości. Meta obu biegów: Aqua Sport Hotel Malachit w Świeradowie. Trasa głownego dystansu łączy więc też dwa hotele sieci Interferie.

Ważna informacja dla zawodników jest taka, że zostaną zawiezieni na oba starty autobusami kursującymi ze Świeradowa przez Rozdroże Izerskie do Szklarskiej Poręby. Jednak każdy uczestnik biegu zobowiązany jest do jasnej deklaracji w swoim zgłoszeniu, czy z takiej opcji skorzysta. Można zrobić to w każdej chwili, wchodząc w swój profil zawodnika i edytując dane. Należy to jednak zrobić do 1 czerwca. Po tym terminie organizatorzy nie gwarantują transportu na start. Pierwszy autobus odjedzie o godz. 10. Przy obu startach będzie oczywiście działał depozyt.

REKLAMA

III Interferie Run: biegiem do mety, autobusem na start! fot. Runner's World Super Bieg

Zapisy wciąż trwają, a opłata startowa wciąż jest na najniższym poziomie i wynosi 60 zł. Wzrośnie do 80 zł dopiero 5 czerwca, czyli we wtorek przed biegiem, co również jest standardem przed wszystkimi biegami RWSB.

W pakiecie startowym znów znajdzie się coś ciekawego, na mecie będzie czekał medal i posiłek, a poza tym, w ramach opłaty startowej, wszyscy zawodnicy mogą skorzystać z atrakcji parku wodnego w Aquasport Hotelu Malachit, gdzie kończy się bieg.

Kolejny raz podczas Inteferie Run rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Górników i Hutników pod patronatem KGHM Polska Miedź S.A.

Więcej informacji i zapisy na oficjalnej stronie cyklu RWSB superbieg.pl

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij