[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

III Interferie Run wyprzedany! Drugie zawody RWSB 2018 już w niedzielę

Już w niedzielę III Interferie Run i 10 Staropolanki, czyli druga odsłona tegorocznego cyklu Runner's World Super Bieg! Tym razem miłośnicy górskiego biegania będą się ścigać w malowniczych Górach Izerskich. Limit miejsc startowych na ten bieg wyczerpał się na kilka dni przed zawodami.

Druga edycja cyklu Runner’s World Super Bieg już w ten weekend, a kto nie zadbał o start wcześniej, mógł od własnego komputera odejść z kwitkiem. W dniu biegu zapisów już nie będzie i pobiegną tylko ci, którzy zmieścili się w limicie.

Na pewno jest to jeden z najbardziej lubianych biegów RWSB – pomysł, aby połączyć trasą biegu dwie miejscowości i dwa hotele jest na tyle ciekawy, że chętnych do udziału w zawodach co roku przybywa. Nie zapomniano też o biegnących na „dychę” – oni biegną do Świeradowa z Rozdroża Izerskiego. W obu przypadkach – na start w Szklarskiej i na Rozdrożu – zawodnicy są dowożeni ze Świeradowa podstawionymi przez organizatorów autobusami. Potem już wszystko w nogach i głowach biegaczy – trzeba dotrzeć na metę o własnych siłach.

REKLAMA

Profil trasy obu biegów i sposób poprowadzenia trasy sprzyja dobrym rezultatom – pierwsze 8 km półmaratonu to w zasadzie długi podbieg, a potem zaczynają się odcinki w dół, znów przeplatane podbiegami. Łatwizna jest tylko złudzeniem, bo tuż przed metą mamy jeszcze jeden krótki sztywny podbieg, który niejednego postawił do pionu.

Jedno jest pewne – jeśli jesteś dobrze przygotowany do biegania w górach, to ten bieg dostarczy Ci sporo górskiej radości. Jeśli dopiero zaczynasz górską przygodę albo chcesz zobaczyć „jak to jest” – dasz radę. Ta trasa da Ci nadzieję na to, że w górach też można biegać, a nie tylko czołgać się przez krzaki. Ale uważaj – RWSB ma trudniejsze biegi i na takie też przyjdzie pora!

Towarzyszący III Interferie Run bieg 10 Staropolanki to już w ogóle inna historia – tu w zasadzie cały czas jest z góry (pamietajcie o podbiegu do mety!), a jedyny dłuższy podbieg pojawia się po siódmym kilometrze – w sam raz, żeby „wziąć” go z rozpędu.

Biegniemy więc górami, spod Sport Hotelu Bornit w Szklarskiej Porębie do Aqua Sport Hotelu Malachit w Świeradowie. Po dotarciu do mety atrakcje parku wodnego w hotelu Malachit staną przed biegaczami otworem – macie to w pakiecie startowym!

W ramach III Interferie Run i 10 Staropolanki ponownie rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Górników i Hutników w biegach górskich pod patronatem KGHM Polska Miedź S.A. Jak zwykle mamy też klasyfikację OPEN na obu dystansach, kategorie drużynowe i wkraczamy już do walki w klasyfikacji generalnej cyklu RWSB. Kolejna okazja do dobrego wyniku 22 lipca w Bielawie na III Półmaratonie Górskim Kalenica. W Bielawie zadebiutuje też nowy pomysł twórców RWSB – Ultra Sowa (53 km).

III Interferie Run i Dziesiątka Staropolanki startują w niedzielę o godz. 11:00. Baza zawodów, biuro, posiłki, dekoracje: Aqua Sport Hotel Malachit w Świeradowie–Zdroju. Stąd odjadą też autobusy na start pod Sport Hotel Bornit i na Rozdroże Izerskie. Więcej szczegółów na stronie cykl.superbieg.pl.

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij