[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

III Nocna Dycha w Brzegu: zapisy już otwarte!

Amatorzy biegania po zmroku 14 kwietnia będą mieli okazję spróbować swoich sił podczas III Nocnej Dychy w Brzegu. Zapisy do tych wysoko ocenianych przez biegaczy zawodów już się rozpoczęły.

III Nocna Dycha w Brzegu

Po sukcesie pierwszej edycji Nocnej Dychy w Brzegu, która otrzymała prestiżowe wyróżnienie w kategorii biegów od 201–1000 uczestników i znalazła się w najlepszej dziesiątce biegów w Polsce w sezonie 2015/2016 podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy, druga edycja zgromadziła na starcie rekordową liczbę uczestników - w biegu wystartowało i ukończyło go ponad tysiąc uczestników.

Bieg na 10 kilometrów Nocna Dycha w Brzegu, którego organizatorami są LZS Klub Lekkoatletyczny Kotwica Brzeg, gmina Brzeg, 1. Pułk Saperów oraz Zamek Piastów Śląskich, jest imprezą skierowaną do wszystkich miłośników biegania z całej Polski. Celem zawodów jest popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej.

REKLAMA

Data organizacji Nocnej Dychy w Brzegu, 14 kwietnia 2018 r., także nie jest przypadkowa. Kwiecień jest miesiącem, w którym swoje święto obchodzą wojska inżynieryjne. W związku z tym w biegu utworzona została m.in. kategoria służb mundurowych, którą honorowym patronatem objął dowódca 1 Pułku Saperów. Organizatorom przyświeca także idea promocji miasta w Polsce.

Start i meta zawodów znajdują się przy Zamku Piastów Śląskich w Brzegu. Bieg rozpocznie się o godz. 20.30. Limit czasu określony w regulaminie zawodów wynosi 1 godz. 30 min. Wydawanie pakietów startowych rozpocznie się o godz.15.00 i trwać będzie do 19.30. W trakcie imprezy czas zawodnikom i kibicom umilał będzie didżej, a podczas oczekiwana na ogłoszenie wyników planowany jest występ muzyczny. Wręczenie nagród i zakończenie imprezy przewidziane jest na godz. 22.30. Zapisy na stronie www.datasport.pl.

ND

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij