[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

III Parkowe Hercklekoty: Walentynkowy bieg w Parku Śląskim

III Parkowe Hercklekoty to zawody dla zakochanych w bieganiu, choć oczywiście nie tylko. Sportowa impreza przyprawiająca o szybsze bicie serca zorganizowana zostanie 12 lutego w Chorzowie, w Parku Śląskim. Zapisy trwają do 29 stycznia lub do wyczerpania zapasów.

Parkowe Hercklekoty 2017, walentynkowy bieg 2017, bieg w Parku Śląskim, bieg w Chorzowie III Parkowe Hercklekoty już 12 lutego w Parku Śląskim w Chorzowie / fot. Łukasz Dyguś (materiały prasowe

W drugą niedzielę lutego, punktualnie o godz. 12:00, w Parku Śląskim w Chorzowie o oryginalne medale powalczą biegacze i miłośnicy Nordic Walking. W ramach III Parkowych Hercklekotów panie i panowie będą mieli do pokonania trasę 6,5 km. Bieg poprowadzi przez mniej znane, urokliwe zakątki jednego z największych parków miejskich w Europie.

Dla stałych bywalców Parku trasa będzie miała z pewnością sentymentalny charakter, część trasy przebiega bowiem śladem dawnej kolejki wąskotorowej. Zawodnicy będą finiszować na bieżni stadionu lekkoatletycznego.

REKLAMA

– Nasza walentynkowa impreza to nie tylko bieg. To sposób na spędzenie mroźnej niedzieli w fantastycznej atmosferze. Serdecznie zapraszamy zakochanych w zimie, w bieganiu, chodzeniu, w sobie. Gwarantujemy świetną zabawę, atrakcyjne nagrody i - jak na Śląsk przystało - prawdziwe hercklekoty. A może kogoś dosięgnie strzała Amora? – mówi Klaudia Kapica z MK team, organizatora zawodów.

Do udziału w Parkowych Hercklekotach zaproszeni są również najmłodsi, którzy będą mieli do pokonania 200, 400 oraz 800 metrów. Na wszystkich uczestników biegu czeka wiele atrakcji i nagród.

III Parkowe Hercklekoty to także okazja do pomocy. Tym razem zostanie zorganizowana zbiórka pieniężna dla szesnastoletniej Wiktorii Gruszki, która od sześciu lat zmaga się z rzadką chorobą Moya-Moya.

Aby zgłosić swój udział w III Parkowych Hercklekotach, wystarczy wejść na stronę: http://www.mkteamevents.pl/hercklekoty/zapisy/ i wpłacić opłatę startową w wysokości 40 zł. Zapisy trwają do 29 stycznia 2017 roku lub do wyczerpania limitu. Obowiązuje limit 1 000 opłaconych zawodników (łącznie dla biegu głównego i marszu NW).

Lutowa impreza zainauguruje pierwsze Grand Prix MK team. Będzie to seria zawodów organizowanych przez MK team w 2017 roku.

W skład Cyklu wchodzą następujące zawody:

- III Parkowe Hercklekoty 12.02.2017 r., Chorzów
- II Siemianowicki Bieg Świetlików 24.06.2017 r., Siemianowice Śląskie
- III Siemianowickie Nocne Marki 28.10.2017 r., Siemianowice Śląskie
- IV Bieg Mikołajkowy 03.12.2017 r., Chorzów

Impreza Parkowe Hercklekoty organizowana przez MK team odbędzie się już po raz trzeci. Partnerem wydarzenia jest Stadion Śląski.

informacja prasowa

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij