Jabra oficjalnym partnerem 44. Maratonu Warszawskiego i biegu Ekiden Maraton Sztafet

14 maja 2022 roku w Warszawie w Parku Kępa Potocka odbędzie się Ekiden – największy w Polsce maraton sztafet, który pokonują 6 osobowe drużyny, a z królewskim dystansem 42 195 metrów biegacze indywidualnie zmierzą się w stolicy już 25 września na trasie maratonu. 

Jabra oficjalnym partnerem 44. Maratonu Warszawskiego i biegu Ekiden Maraton Sztafet

Jabra została oficjalnym partnerem 44. Maratonu Warszawskiego – największego biegu maratońskiego w Europie Środkowo-Wschodniej oraz powracającego na biegową mapę, po przerwie spowodowanej pandemią, Ekidenu Maratonu Sztafet. To będzie prawdziwe święto sportu i aktywności, a Jabra wesprze uczestników biegów wieloma niespodziankami. Rozgrzewka w wykonaniu profesjonalnych trenerów Agaty Dąbrowskiej i Bartka Palucha, konkursy, w których do wygrania będą m.in. sportowe słuchawki Elite 4 Active i Elite 7 Active, muzyczne zabawy dla sportowców i ich rodzin w miasteczku maratońskim – to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na biegaczy i kibiców.

Jabra od lat wspiera inicjatywy sportowe oraz propaguje aktywność ruchową i dbanie o zdrowie. Współpraca z Fundacją Maraton Warszawski, organizatorem jednych z najpopularniejszych imprez biegowych w Polsce, pozwala nam jeszcze szerzej zaangażować się w propagowanie aktywnego stylu życia i motywowania ludzi do treningów i osiągania jeszcze lepszych rezultatów sportowych. Niezależnie od tego czy jesteśmy początkującymi biegaczami, czy też mamy za sobą udział w maratonach, dużym wsparciem przy przygotowaniach do startu stanowi muzyka. Nasze bezprzewodowe, douszne sportowe słuchawki z serii Elite Active są więc doskonałym towarzyszem dla tych wszystkich osób, które łączą trening z ulubionymi melodiami. Wierzymy w inspirowanie i umożliwianie każdemu wyjścia z domu i pobicia swojego najlepszego wyniku. Cieszymy się, że możemy dołączyć do Partnerów 44. Maratonu Warszawskiego i Ekidenu Maratonu Sztafet, biegów z tak długimi tradycjami, i jeszcze bardziej wzmocnić naszą markę jako lidera w dziedzinie sportowych rozwiązań audio – mówi Anna Kołodziejczyk, Marketing Manager, Retail & Online na region CEE w Jabra.

Jabra, w ramach współpracy z Fundacją Maraton Warszawski, jako Partner Technologiczny obu biegów zadba o jak najlepsze przygotowanie biegaczy oferując im możliwość treningów przy wsparciu wysokiej klasy bezprzewodowych, słuchawek dousznych przeznaczonych dla osób uprawiających sport – Elite 7 Active i Elite 4 Active.

Już w sobotę, 14 maja, startuje Ekiden „Maraton Sztafet, to doskonała okazja na połączenie sił z przyjaciółmi i wspólne pokonanie dystansu maratońskiego. Pierwszy zawodnik pokonuje odcinek 7,195 km, dwaj następni 10 km, a trzej kolejni – po 5 km. W sumie – 42,195 km. W tym roku bieg odbędzie się w dwóch turach – porannej – start o godz. 9.00 oraz popołudniowej – start o godz. 14.00.

Zapisy trwają na stronie: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/

Zobacz również:
}