Joanna Jóźwik Twoim pacemakerem? Na 1 Mili to możliwe!

Marzyłeś kiedykolwiek, że pobiegniesz w zawodach ramię w ramię z mistrzynią? Masz szansę to marzenie spełnić podczas zawodów 1 Mila. Weź udział w zabawie i dołącz do Złotej Mili, w której Twoim pacemakerem będzie sama Joanna Jóźwik.

Joanna Jóźwik pacemakerem podczas 1 Mili w Warszawie

"Dajemy Ci najlepszego i najsympatyczniejszego pacemakera od morza do Tatr. To Joanna Jóźwik, jedna z najlepszych na świecie zawodniczek na średnich dystansach, mająca ogromne doświadczenie w bieganiu po stadionowej bieżni. Ona po prostu wie co w trawie piszczy i wie jak najlepiej rozegrać taktycznie 4 okrążenia biegu. Da kilka cennych wskazówek przed startem, zmotywuje i doda Ci skrzydeł w trakcie biegu" - informują organizatorzy Biegu na 1 Milę, którego druga edycja odbędzie się 10 czerwca na stadionie warszawskiej AWF.

Nie znasz swoich możliwości? Szukasz sposobu na poprawienie swojej życiówki? Bingo! Złota Mila jest dla Ciebie. To specjalna seria w trakcie Amatorskich Mistrzostw Polski na Milę, w której w rolę wyjątkowego "zająca" wcieli się reprezentantka Polski.

Na czym polega zabawa?

  1. Zarejestruj się na bieg 1 Mila.

  2. Nagraj krótkie (do 30 sekund) wideo, w którym przekonasz Asię, dlaczego to właśnie Ty powinieneś pobiec w serii razem z nią. Oryginalność jest w cenie! Masz maksymalnie pół minuty, w trakcie której możesz powiedzieć, zaśpiewać, zagrać, a choćby nawet i zatańczyć, byle tylko przekonać dwukrotną mistrzynię Polski w biegu na 800 metrów, że to właśnie Ciebie powinna wybrać.

  3. Umieść wideo na Facebooku lub Instagramie jako post publiczny i oznacz hashtagami: #1mila, #zlotamila.

Masz na to czas do 18 maja do godz. 23:59. Trzy dni później spośród wszystkich autorów wideo Joanna Jóźwik wybierze 25 osób, które pobiegną wraz z nią w jednej serii.

UWAGA! Aby przystąpić do zabawy, musisz mieć opłacony start w zawodach 1 Mila. Więcej informacji na stronie 1mila.pl oraz facebookowym profilu zawodów.

JJ

Zobacz również:
REKLAMA
}