Joanna Jóźwik Twoim pacemakerem? Na 1 Mili to możliwe!

Marzyłeś kiedykolwiek, że pobiegniesz w zawodach ramię w ramię z mistrzynią? Masz szansę to marzenie spełnić podczas zawodów 1 Mila. Weź udział w zabawie i dołącz do Złotej Mili, w której Twoim pacemakerem będzie sama Joanna Jóźwik.

Joanna Jóźwik pacemakerem podczas 1 Mili w Warszawie

"Dajemy Ci najlepszego i najsympatyczniejszego pacemakera od morza do Tatr. To Joanna Jóźwik, jedna z najlepszych na świecie zawodniczek na średnich dystansach, mająca ogromne doświadczenie w bieganiu po stadionowej bieżni. Ona po prostu wie co w trawie piszczy i wie jak najlepiej rozegrać taktycznie 4 okrążenia biegu. Da kilka cennych wskazówek przed startem, zmotywuje i doda Ci skrzydeł w trakcie biegu" - informują organizatorzy Biegu na 1 Milę, którego druga edycja odbędzie się 10 czerwca na stadionie warszawskiej AWF.

REKLAMA

Nie znasz swoich możliwości? Szukasz sposobu na poprawienie swojej życiówki? Bingo! Złota Mila jest dla Ciebie. To specjalna seria w trakcie Amatorskich Mistrzostw Polski na Milę, w której w rolę wyjątkowego "zająca" wcieli się reprezentantka Polski.

Na czym polega zabawa?

  1. Zarejestruj się na bieg 1 Mila.

  2. Nagraj krótkie (do 30 sekund) wideo, w którym przekonasz Asię, dlaczego to właśnie Ty powinieneś pobiec w serii razem z nią. Oryginalność jest w cenie! Masz maksymalnie pół minuty, w trakcie której możesz powiedzieć, zaśpiewać, zagrać, a choćby nawet i zatańczyć, byle tylko przekonać dwukrotną mistrzynię Polski w biegu na 800 metrów, że to właśnie Ciebie powinna wybrać.

  3. Umieść wideo na Facebooku lub Instagramie jako post publiczny i oznacz hashtagami: #1mila, #zlotamila.

Masz na to czas do 18 maja do godz. 23:59. Trzy dni później spośród wszystkich autorów wideo Joanna Jóźwik wybierze 25 osób, które pobiegną wraz z nią w jednej serii.

UWAGA! Aby przystąpić do zabawy, musisz mieć opłacony start w zawodach 1 Mila. Więcej informacji na stronie 1mila.pl oraz facebookowym profilu zawodów.

JJ

REKLAMA