[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Joanna Jóźwik Twoim pacemakerem? Na 1 Mili to możliwe!

Marzyłeś kiedykolwiek, że pobiegniesz w zawodach ramię w ramię z mistrzynią? Masz szansę to marzenie spełnić podczas zawodów 1 Mila. Weź udział w zabawie i dołącz do Złotej Mili, w której Twoim pacemakerem będzie sama Joanna Jóźwik.

Joanna Jóźwik pacemakerem podczas 1 Mili w Warszawie

"Dajemy Ci najlepszego i najsympatyczniejszego pacemakera od morza do Tatr. To Joanna Jóźwik, jedna z najlepszych na świecie zawodniczek na średnich dystansach, mająca ogromne doświadczenie w bieganiu po stadionowej bieżni. Ona po prostu wie co w trawie piszczy i wie jak najlepiej rozegrać taktycznie 4 okrążenia biegu. Da kilka cennych wskazówek przed startem, zmotywuje i doda Ci skrzydeł w trakcie biegu" - informują organizatorzy Biegu na 1 Milę, którego druga edycja odbędzie się 10 czerwca na stadionie warszawskiej AWF.

Nie znasz swoich możliwości? Szukasz sposobu na poprawienie swojej życiówki? Bingo! Złota Mila jest dla Ciebie. To specjalna seria w trakcie Amatorskich Mistrzostw Polski na Milę, w której w rolę wyjątkowego "zająca" wcieli się reprezentantka Polski.

REKLAMA

Na czym polega zabawa?

  1. Zarejestruj się na bieg 1 Mila.

  2. Nagraj krótkie (do 30 sekund) wideo, w którym przekonasz Asię, dlaczego to właśnie Ty powinieneś pobiec w serii razem z nią. Oryginalność jest w cenie! Masz maksymalnie pół minuty, w trakcie której możesz powiedzieć, zaśpiewać, zagrać, a choćby nawet i zatańczyć, byle tylko przekonać dwukrotną mistrzynię Polski w biegu na 800 metrów, że to właśnie Ciebie powinna wybrać.

  3. Umieść wideo na Facebooku lub Instagramie jako post publiczny i oznacz hashtagami: #1mila, #zlotamila.

Masz na to czas do 18 maja do godz. 23:59. Trzy dni później spośród wszystkich autorów wideo Joanna Jóźwik wybierze 25 osób, które pobiegną wraz z nią w jednej serii.

UWAGA! Aby przystąpić do zabawy, musisz mieć opłacony start w zawodach 1 Mila. Więcej informacji na stronie 1mila.pl oraz facebookowym profilu zawodów.

JJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij