Już w niedzielę wirtualny Bieg po Nowe Życie! [stream na żywo]

Cel ten sam, co zawsze - wsparcie polskiej transplantologii. Formuła zupełnie inna - wirtualna impreza transmitowana online na cały świat. Niedzielny sztafetowy Bieg po Nowe Życie, w którym po raz kolejny wystartuje drużyna z przedstawicielami redakcji "Runner's World", będzie pod wieloma względami wyjątkowy. Start transmisji o godz. 16:00!

Już w niedzielę wirtualny Bieg po Nowe Życie! [stream na żywo] Bieg po Nowe Życie
fot. materiały prasowe

Już w najbliższą niedzielę, 21 czerwca, po raz kolejny wystartuje Bieg po Nowe Życie, czyli społeczna inicjatywa wsparcia polskiej transplantologii, po raz pierwszy jednak w formule internetowej transmisji online. Osoby po przeszczepieniu za pośrednictwem platformy konferencyjnej TrueConf połączą się z Biegiem po Nowe Życie z miejsc, w których mieszkają. Platforma TrueConf posłuży także do połączeń znanym osobom ze świata filmu, teatru, estrady, sportu i mediów.

Bieg po Nowe Życie - w realu i w studiu

Arkadiusz Pilarz, dyrektor wydarzenia, tłumaczy, jak będzie wyglądał scenariusz wydarzenia: "Ponad 70 osób po przeszczepieniu z całej Polski, dzięki specjalnemu programowi będzie się z nami łączyć wykorzystując telefony komórkowe. Będzie to połączenie aktywne – z parku, z  lasu, ze skweru, z kijami do nordic walking, w formie marszu, a więc jak najbardziej zbliżające nasz „online” do rzeczywistego Biegu po Nowe Życie. Na tej samej zasadzie będą z nami gwiazdy ekranu, choć niektóre z nich zobaczymy w trzech naszych studiach".

"Przygotowanych zostanie szereg wywiadów z autorytetami polskiej medycyny transplantacyjnej, będą także rozmowy z koordynatorami transplantacyjnymi i naszymi partnerami. Połączą się z nami media z całej Polski – te ogólnopolskie, regionalne i lokalne – informuje Pilarz. - Tam, gdzie ulokujemy studia, czyli w Wiśle, Wrocławiu i Warszawie, jedną z godzin przekazu wypełnią symboliczne sztafety nordic walking dostosowane do formuły transmisji telewizyjnej".

"W Wiśle, gdzie gospodarzem studia będzie burmistrz Tomasz Bujok, gościć będzie ambasador i współtwórca tego wydarzenia Przemysław Saleta - wyjaśnia dyrektor. - We Wrocławiu nasze studio zostanie przygotowane przy siedzibie partnera generalnego Biegu Santander Consumer Banku, w Warszawie będziemy gościć w dzielnicy Wilanów i Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie".

Bieg po Nowe Życie - transmisja na żywo

Transmisję na żywo z Biegu po Nowe Życie będziecie mogli oglądać również na stronie internetowej Runner's World - stream udostępniamy w tym artykule poniżej. Przekaz rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do godziny 19:00. Około godziny 18:25 we wrocławskim studiu imprezy pojawią się członkowie sztafety, złożonej z przedstawicieli lifestylowo-sportowych czasopism naszego wydawnictwa: Joanna Dudzińska, redaktorka działu fitness magazynu "Women's Health", Marek Dudziński, redaktor naczelny "Runner's World", oraz Piotr Makowski, redaktor naczelny magazynu "Men's Health". Zapraszamy do oglądania!

 

REKLAMA
}