Już za miesiąc Maraton Mazury!

Już 3 czerwca biegacze po raz szósty spróbują swoich sił podczas Maratonu Mazury i Biegu Szlakiem Krutyni w Gałkowie. Maraton Mazury to alternatywa do wielkich biegów ulicznych! Przepiękne jeziora, lasy, łąki i ścieżki - to tylko niektóre atrakcje mazurskiego krajobrazu!

Trasa prowadzi przez region, który jako jedyny w Europie znalazł się w gronie finalistów konkursu na Siedem Nowych Cudów Świata! Ponad 42 kilometry wspaniałych widoków, przygotowane z myślą o tych, którzy gotowi są na spotkanie ze wszystkimi, którzy chcą poznać samych siebie, granice swoich możliwości i biec w miejscu, które warte jest każdego wysiłku, każdego kolejnego kroku, każdego kolejnego oddechu, nawet jeśli coraz bardziej zmęczonego.REKLAMA

Podczas imprezy każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie: od królewskiego dystansu 42,195 km, przez 10-kilometrowy Bieg Szlakiem Krutyni, jednej z najbardziej malowniczych polskich rzek, aż po Bieg Rodzinny dla dzieci i wszystkich tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z bieganiem.Uczestnicy Maratonu Mazury będą mogli również skorzystać z atrakcji przygotowanych w Miasteczku Maratońskim EKO Life. Strefa regeneracji i wypoczynku, sklepy ze sprzętem dla biegaczy  a także najsmaczniejsze produkty regionu na Mazurskim Eko Targu to tylko niektóre punkty programu dodatkowego. Wszyscy uczestnicy Maratonu Mazury otrzymają koszulki, medale i prezenty od sponsorów, a dzieci wyjątkowe upominki i miasteczko atrakcji z animatorami. Rodzice biorący udział w maratonie na czas biegu mogą pozostawić swoje pociechy pod opieką wolontariuszy.Start i Meta w Gałkowie, 10 km od Rucianego-Nidy, 20 km od Mrągowa i 18 km od Mikołajek. To miejsce słynne za sprawą stadniny koni, doskonałych restauracji, oberży i pełnych uroku pensjonatów. Maraton Mazury to fantastyczny czas pełen wielkich sportowych emocji, okazji do poznania nowych przyjaciół i spędzenia niezapomnianych chwil w jednym z najpiękniejszych miejsc nie tylko w Polsce, ale  i w całej Europie!


Więcej informacji o Maratonie Mazury na oficjalnej stronie zawodów maratonmazury.pl. Chętni do udziały w imprezie wciąż mogą się zapisać w serwisie domtel-sport.pl/zgloszenia_masowe/zgloszenie.php?LP_impr=163.

MM

Zobacz również:
Spokojne kilometry, które stanowią ogromną większość Twojego kilometrażu podczas treningów, to fundament planów treningowych biegaczy długodystansowych. Pytanie jednak brzmi: czy przypadkiem nie pokonujesz ich za szybko albo za wolno? Sprawdź, jakie tempo na długie, swobodne wybiegania będzie odpowiednie dla Ciebie, biorąc pod uwagę Twoje cele, doświadczenie oraz pozostałe obciążenia treningowe.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA