Już za miesiąc Maraton Mazury!

Już 3 czerwca biegacze po raz szósty spróbują swoich sił podczas Maratonu Mazury i Biegu Szlakiem Krutyni w Gałkowie. Maraton Mazury to alternatywa do wielkich biegów ulicznych! Przepiękne jeziora, lasy, łąki i ścieżki - to tylko niektóre atrakcje mazurskiego krajobrazu!

Trasa prowadzi przez region, który jako jedyny w Europie znalazł się w gronie finalistów konkursu na Siedem Nowych Cudów Świata! Ponad 42 kilometry wspaniałych widoków, przygotowane z myślą o tych, którzy gotowi są na spotkanie ze wszystkimi, którzy chcą poznać samych siebie, granice swoich możliwości i biec w miejscu, które warte jest każdego wysiłku, każdego kolejnego kroku, każdego kolejnego oddechu, nawet jeśli coraz bardziej zmęczonego.Podczas imprezy każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie: od królewskiego dystansu 42,195 km, przez 10-kilometrowy Bieg Szlakiem Krutyni, jednej z najbardziej malowniczych polskich rzek, aż po Bieg Rodzinny dla dzieci i wszystkich tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z bieganiem.Uczestnicy Maratonu Mazury będą mogli również skorzystać z atrakcji przygotowanych w Miasteczku Maratońskim EKO Life. Strefa regeneracji i wypoczynku, sklepy ze sprzętem dla biegaczy  a także najsmaczniejsze produkty regionu na Mazurskim Eko Targu to tylko niektóre punkty programu dodatkowego. Wszyscy uczestnicy Maratonu Mazury otrzymają koszulki, medale i prezenty od sponsorów, a dzieci wyjątkowe upominki i miasteczko atrakcji z animatorami. Rodzice biorący udział w maratonie na czas biegu mogą pozostawić swoje pociechy pod opieką wolontariuszy.Start i Meta w Gałkowie, 10 km od Rucianego-Nidy, 20 km od Mrągowa i 18 km od Mikołajek. To miejsce słynne za sprawą stadniny koni, doskonałych restauracji, oberży i pełnych uroku pensjonatów. Maraton Mazury to fantastyczny czas pełen wielkich sportowych emocji, okazji do poznania nowych przyjaciół i spędzenia niezapomnianych chwil w jednym z najpiękniejszych miejsc nie tylko w Polsce, ale  i w całej Europie!


Więcej informacji o Maratonie Mazury na oficjalnej stronie zawodów maratonmazury.pl. Chętni do udziały w imprezie wciąż mogą się zapisać w serwisie domtel-sport.pl/zgloszenia_masowe/zgloszenie.php?LP_impr=163.

MM

REKLAMA
}