[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Kapitan Wąs pogoni biegaczy na Wings For Life World Run

W miniony weekend w Planicy kadra skoczków narciarskich zakończyła fantastyczny sezon. Razem z nimi świętował Adam Małysz, który po zakończeniu kariery z belki na skoczni przesiadł się za kierownicę rajdówek. I właśnie Orzeł z Wisły 7 maja w Poznaniu poprowadzi Samochód Pościgowy podczas czwartej edycji Światowego Biegu Wings for Life.

Wings for Life World Run to jedyny bieg na świecie, w którym biegaczy goni meta. Pozwala to na ukończenie biegu uczestnikom na różnych poziomach zaawansowania – wolniejsi zostają wyprzedzeni wcześniej, natomiast ostatni mężczyzna i ostatnia kobieta na trasie zostają okrzyknięci Mistrzami Wings for Life World Run. W pierwszą majową niedzielę, o godzinie 13 czasu polskiego, tysiące ludzi wystartuje „dla tych, którzy biegać nie mogą”.

Akcję wspierają też Maciej Kot i Piotr Żyła. W nakręconym przez Adama Małysza klipie ujawnili, kto w tym roku będzie kierowcą „mety”. „Dogoni Was Kapitan Wąs! Trzymamy za Was kciuki! Dajcie z siebie wszystko. Powodzonka!” – dopingowali w video polscy skoczkowie.

REKLAMA

Samochód Pościgowy wyruszy na trasę 30 minut po starcie zawodników (13:30), z początkową prędkością 15 km/h. Uczestnicy będą biec, dopóki Kapitan Wąs ich nie złapie. Wyprzedzenie przez ruchomą metę oznacza koniec biegu. W numerach startowych znajdują się specjalne chipy, które umożliwiają dokładny pomiar dystansu każdego z uczestników.

Bieg rozgrywa się jednoczenie w 12 strefach czasowych, a kierowcami Samochodów Pościgowych zostają krajowe osobistości ze świata sportu. Czy można sobie wymarzyć lepszy finisz biegu, niż ten przy akompaniamencie okrzyków i wiwatów ikony skoków narciarskich Adama Małysza, kierowcy Formuły 1 Davida Coultharda, czy Carlos Sainza Juniora, czyli pilota F1 i syna dwukrotnego rajdowego mistrza świata oraz zwycięzcy Rajdu Dakar?

Adam Małysz doskonale poznał już Wings for Life World Run od dwóch stron. Drugi raz z rzędu wcieli się w rolę kierowcy pościgowego, jednak doskonale wie, jak to jest zostać przez metę złapanym. Podczas pierwszej edycji w 2014 roku wystartował ramię w ramię z innymi biegaczami i pokonał 19,18 km. Wtedy za sterami siedział inny rajdowiec Michał Kościuszko.

7 maja na starcie w Poznaniu będzie można spotkać się także z innymi znanymi uczestnikami biegu, m.in. Beatą Sadowską, Agnieszką Więdłochą, Joanną Jóźwik, Moniką Pyrek, Pawłem Korzeniowskim i Alanem Anderszem.

Więcej informacji o biegu na stronie wingsforlifeworldrun.com

WFL

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij