Kochasz trail running? Zostań Dynafit Trailhero

16 lutego rozpoczęła się druga runda Dynafit Trailhero Challenge. Specjalizująca się w górskich sportach wytrzymałościowych marka szuka pasjonatów i pasjonatek biegania, którzy chcieliby stać się częścią programu Dynafit Trailhero i reprezentować go w aktywny sposób w środowisku biegowym.

Kochasz trail running? Zostań Dynafit Trailhero Dynafit
fot. Dynafit

Członkowie Trailhero Team zostaną wyposażeni od stóp do głów w najwyższej jakości produkty Dynafit, by na górskiej trasie mogli dać z siebie więcej niż wszystko. Ponadto na uczestników czekają ekscytujące projekty, m.in. eventy biegowe i sesje zdjęciowe, oraz ogromna społeczność równie zapalonych sportowców - w zamian biegacze dzieląc się swoją pasją i doświadczeniami będą inspirować innych do treningu w górach.

W tym roku Dynafit zaprasza do udziału w programie Trailhero biegaczy z Niemiec, Austrii, Włoch, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Norwegii, Słowenii, Czech, Słowacji, Polski i Węgier. W każdym kraju Trailhero Team zostanie wybrany na okres jednego roku. Marka szuka sportowców, dla których hasło „Speed up!” to myśl przewodnia treningów w górach i którzy chcą pomóc w kształtowaniu społeczności Dynafit w rolach aktywnych biegaczy i znających się na rzeczy reprezentantów marki. Zbudowana dzięki programowi społeczność dynamicznie rozwinęła się w ostatnich latach i nadszedł czas, by kolejni pasjonaci biegów górskich podzielili się z nią swoimi doświadczeniami.

Na poziomie lokalnym każdy kraj organizować będzie integracyjne spotkania społeczności Trailhero – oczywiście wszystko w zależności od rozwoju pandemii COVID-19. Oprócz najwyższej klasy produktów Dynafit członkowie teamów w niektórych krajach będą mogli skorzystać także z dodatkowych zniżek i specjalnych promocji. A wszystko to przy wsparciu dedykowanego zespołu Dynafit – profesjonalnych zawodników i ekspertów marki, którzy służyć będą radą i konsultacjami z zakresu trail runningu. W zamian uczestnicy programu będą zobowiązani do dokumentowania swoich górskich przygód w mediach społecznościowych i dzielenia się wiedzą w inspirujący sposób.

Zostań Dynafit Trailhero: jak zgłosić się do programu?

Do programu może zgłosić się każdy biegacz i biegaczka górska bez podpisanej umowy sponsorskiej. Sportowcy będący w przeszłości członkami kampanii Trailhero mogą zgłaszać się ponownie. Oprócz podstawowych danych osobowych wymagane jest przesłanie dwóch zdjęć i krótkiego inspirującego tekstu. Ponadto każdy aplikujący będzie musiał pokazać za pomocą swoich kanałów w mediach społecznościowych, takich jak Instagram czy Facebook, że potrafi zarażać entuzjazmem i odnajdzie się w roli Trailhero.

Przyjmowanie zgłoszeń potrwa do 11 kwietnia br. Lista szczęśliwców zakwalifikowanych do programu Trailhero zostanie ogłoszona dwa tygodnie później.

Szczegóły programu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie dynafit.com/trailheroes.

DT

REKLAMA
}