Kolejny start Polaków w Reebok Ragnar Relay!

Trwająca blisko 24 godziny biegowa sztafeta wzdłuż historycznych wałów rzeki Elba aż do tajemniczego Morza Wattów. To z tą malowniczą trasą 25 sierpnia zmierzy się 10-osobowa polsko-czeska ekipa Reebok. Polska reprezentacja wystartuje w biegu już po raz drugi!

Reebok Ragnar Relay
fot. Reebok

W ubiegłym roku ekipa Team Reebok pokonała ponad 270 km w czasie 23 godz. 45 min i 40 sek. Tym samym zajęła 4. miejsce w klasyfikacji generalnej rozgrywanego w Wielkiej Brytanii wyścigu Reebok Ragnar White Cliffs.

REKLAMA

Położony w północnych Niemczech Hamburg będzie miejscem startu kolejnej europejskiej imprezy z serii Reebok Ragnar Relay. Uczestnicy tegorocznego biegu Reebok Ragnar Wattenmeer wyruszą z centrum miasta 25 sierpnia, aby dzień później zakończyć rywalizację w nadmorskim St. Peter-Ording. W tym czasie pokonają malowniczą trasę wzdłuż Elby, aby dotrzeć do miejsca, w którym rzeka łączy się z Morzem Wattów. Ta wyjątkowa ścieżka biegowa, Elbe Dyke, poprowadzona została przez urokliwe niemieckie miasteczka Glückstadt, Brunsbüttel, Friedrichskoog i Büsum.

W 10-osobowej grupie z Polski wystartuje reprezentacja marki Reebok oraz trzej zwycięzcy konkursu Reebok Ragnar. Zespół z logo Team Reebok wesprze również czterech reprezentantów marki Reebok z Czech.

Drużyny biorące udział w Reebok Ragnar Wattenmeer w ciągu 24 godzin będą musiały pokonać dystans liczący 250 kilometrów. Przed każdym z członków zespołu są trzy odcinki o łącznej długości od 20 do 35 kilometrów. Podczas gdy jedna osoba będzie na trasie biegu, pozostali uczestnicy poruszający się samochodem mają dbać o jej bezpieczeństwo, motywować ją i dodawać sił.

Reebok Ragnar Relay

Bieg Reebok Ragnar jest dokładnie tym, czym jest marka Reebok w swoich trzech kluczowych wymiarach:

  • społecznym - łączy i integruje ludzi we wspólnym celu,

  • fizycznym - inspiruje do przekraczania swoich granic, mierzenia się z trudnościami,

  • mentalnym - to próba charakterów, bo biegacze muszą biec, pomimo pory nocnej czy złej pogody.

Reebok Ragnar to znany na całym świecie cykl biegów długodystansowych organizowany od 2004 roku w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, teraz także w Europie. Główną ideą wyścigu jest działanie w grupie, dzielenie się wyjątkowymi doświadczeniami i wsparcie w drodze na metę. Drużyny liczące od 6 do 12 osób, składające się ze znajomych, członków rodzin lub współpracowników, kontynuują rywalizację przez całą dobę. Podczas biegu pokonują zróżnicowane trasy wiodące przez najbardziej malownicze miejsca na świecie. Każdy z uczestników musi przebiec od kilkunastu do kilkudziesięciu kilometrów, dzięki czemu w zabawie mogą wziąć udział również mniej doświadczeni biegacze.

Konkurs - weź udział w biegu Reebok Ragnar Wattenmeer!

Szansę na przygodę z Reebok Ragnar Wattenmeer w towarzystwie ekipy Team Reebok ma każdy, kto zdecyduje się na zakup nowego modelu biegowego z serii FLOATRIDE w wybranym Sklepie Biegacza.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić sobie zdjęcie w butach Reebok FLOATRIDE Run Flexweave tuż po zakupie lub podczas treningu i udostępnić je na swoim Instagramie. W opisie należy udzielić odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego to Ty powinieneś dołączyć do Team Reebok?, użyć hashtagu #RagnarXFloatride oraz oznaczyć profil @reebokpl.

Trzej zwycięzcy konkursu staną na starcie wyścigu i zostaną częścią Team Reebok. Konkurs trwa do 12 sierpnia. Więcej informacji znajduje się na facebookowym profilu Reebok.

RF

Zobacz również:
W biegu na 5 kilometrów nie ma czasu na naprawianie błędów: od samego startu trzeba mieć wszystko pod kontrolą. Dlatego przygotowania do tego dystansu musisz potraktować poważnie, jeśli masz ambicje wykręcić naprawdę dobry czas. Oto kluczowe elementy treningu dla szybkiego biegania „piątki”. Uwaga! Jako efekty uboczne mogą pojawić się większa efektywność i lekkość biegu na innych dystansach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA