Kolekcja Reebok MYT w hołdzie dla silnych kobiet

Reebok nawiązuje współpracę z silnymi kobietami w nowej kampanii MYT, której twarzą została aktorka i modelka Jourdan Dunn, znana z podkreślania kobiecej niezależności, indywidualności oraz kreatywności. MYT to kolekcja uniwersalnej odzieży, którą można nosić zarówno na siłownię, jak i na co dzień.

Kolekcja Reebok MYT z Jourdan Dunn w hołdzie dla silnych kobiet
fot. Reebok

Debiutująca właśnie na europejskich ulicach nowa kolekcja MYT jest hołdem dla silnych kobiet, które posiadają własny unikalny styl i z dumą go pokazują. Kolekcję charakteryzuje mocny design, unikalny krój oraz odważne wzory. Wszystko to stanowi niezwykłe połączenie mody i stylu bycia.

REKLAMA

W swojej nowej kampanii Reebok pokazuje odważne oblicze takich miast, jak Londyn, Berlin i Paryż, zachęca wszystkie kobiety do przełamywania schematów oraz inspiruje do odważnych i ambitnych wyborów. Twarzą kolekcji została brytyjska aktorka i modelka Jourdan Dunn, ikona stylu, która świetnie odnajduje się w miejskiej modzie i kulturze. Znana jest z podkreślania kobiecej niezależności, indywidualności oraz kreatywności. Od początku kariery inspiruje kobiety, by postępowały podobnie jak ona.

REKLAMA

REKLAMA

Kolekcja Reebok MYT z Jourdan Dunn w hołdzie dla silnych kobiet
fot. Reebok

„Jestem niezwykle podekscytowana współpracą z marką Reebok, która od lat niesamowicie wspiera kobiety – komentuje Jourdan Dunn. - Nowa kampania jest połączeniem mody, sportu, niezależności i indywidualności – czyli wszystkich tych rzeczy, które są dla mnie wyjątkowo ważne. Jej celem jest zachęcanie kobiet do bawienia się modą, posiadania własnego stylu i bycia sobą. Dla mnie budowanie tej pewności siebie zaczyna się na siłowni i jest obecne w każdym aspekcie mojego życia. Wszystko zaczyna się od uwierzenia w siebie i wygenerowania energii do osiągania rzeczy niemożliwych”.

Ubrania zaprojektowane przez Morgen Kohn charakteryzują się odważnymi, wyrazistymi wzorami  i są na tyle uniwersalne, że można je nosić zarówno na siłownię, jak i na co dzień.

REKLAMA

Kolekcja Reebok MYT z Jourdan Dunn w hołdzie dla silnych kobiet
fot. Reebok

„Nowa kolekcja jest nie tylko wyjątkowo nowoczesna, ale również inspirowana elementami z dziedzictwa marki. Są to ubrania, w których praca spotyka się z siłownią, a sport ze stylem” – dodaje Morgen Kohn.

Kolekcja obejmuje wyselekcjonowany wybór m.in. tank topów, biustonoszy, bluz, szortów, rajstop oraz spodni – dostarczający wszystko co jest potrzebne nie tylko na siłownię. Duże logotypy, jasne kolory, odważne wzory i modne kroje dają kobietom możliwość do odświeżenia i stworzenia własnego wyróżniającego się stylu.

W Polsce kolekcja MYT jest dostępna w salonach Go Sport.

JD

Zobacz również:
Spokojne kilometry, które stanowią ogromną większość Twojego kilometrażu podczas treningów, to fundament planów treningowych biegaczy długodystansowych. Pytanie jednak brzmi: czy przypadkiem nie pokonujesz ich za szybko albo za wolno? Sprawdź, jakie tempo na długie, swobodne wybiegania będzie odpowiednie dla Ciebie, biorąc pod uwagę Twoje cele, doświadczenie oraz pozostałe obciążenia treningowe.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA