Kolekcja Reebok MYT w hołdzie dla silnych kobiet

Reebok nawiązuje współpracę z silnymi kobietami w nowej kampanii MYT, której twarzą została aktorka i modelka Jourdan Dunn, znana z podkreślania kobiecej niezależności, indywidualności oraz kreatywności. MYT to kolekcja uniwersalnej odzieży, którą można nosić zarówno na siłownię, jak i na co dzień.

Kolekcja Reebok MYT z Jourdan Dunn w hołdzie dla silnych kobiet
fot. Reebok

Debiutująca właśnie na europejskich ulicach nowa kolekcja MYT jest hołdem dla silnych kobiet, które posiadają własny unikalny styl i z dumą go pokazują. Kolekcję charakteryzuje mocny design, unikalny krój oraz odważne wzory. Wszystko to stanowi niezwykłe połączenie mody i stylu bycia.

W swojej nowej kampanii Reebok pokazuje odważne oblicze takich miast, jak Londyn, Berlin i Paryż, zachęca wszystkie kobiety do przełamywania schematów oraz inspiruje do odważnych i ambitnych wyborów. Twarzą kolekcji została brytyjska aktorka i modelka Jourdan Dunn, ikona stylu, która świetnie odnajduje się w miejskiej modzie i kulturze. Znana jest z podkreślania kobiecej niezależności, indywidualności oraz kreatywności. Od początku kariery inspiruje kobiety, by postępowały podobnie jak ona.

Kolekcja Reebok MYT z Jourdan Dunn w hołdzie dla silnych kobiet
fot. Reebok

„Jestem niezwykle podekscytowana współpracą z marką Reebok, która od lat niesamowicie wspiera kobiety – komentuje Jourdan Dunn. - Nowa kampania jest połączeniem mody, sportu, niezależności i indywidualności – czyli wszystkich tych rzeczy, które są dla mnie wyjątkowo ważne. Jej celem jest zachęcanie kobiet do bawienia się modą, posiadania własnego stylu i bycia sobą. Dla mnie budowanie tej pewności siebie zaczyna się na siłowni i jest obecne w każdym aspekcie mojego życia. Wszystko zaczyna się od uwierzenia w siebie i wygenerowania energii do osiągania rzeczy niemożliwych”.

Ubrania zaprojektowane przez Morgen Kohn charakteryzują się odważnymi, wyrazistymi wzorami  i są na tyle uniwersalne, że można je nosić zarówno na siłownię, jak i na co dzień.

Kolekcja Reebok MYT z Jourdan Dunn w hołdzie dla silnych kobiet
fot. Reebok

„Nowa kolekcja jest nie tylko wyjątkowo nowoczesna, ale również inspirowana elementami z dziedzictwa marki. Są to ubrania, w których praca spotyka się z siłownią, a sport ze stylem” – dodaje Morgen Kohn.

Kolekcja obejmuje wyselekcjonowany wybór m.in. tank topów, biustonoszy, bluz, szortów, rajstop oraz spodni – dostarczający wszystko co jest potrzebne nie tylko na siłownię. Duże logotypy, jasne kolory, odważne wzory i modne kroje dają kobietom możliwość do odświeżenia i stworzenia własnego wyróżniającego się stylu.

W Polsce kolekcja MYT jest dostępna w salonach Go Sport.

JD

Zobacz również:
REKLAMA
}