Kolekcja adidas COLD.RDY: sposób na dobre treningi zimą

COLD.RDY, kolekcja odzieży sportowej zaprojektowana z myślą o uprawianiu sportu w trudnych warunkach pogodowych, pozwoli Ci aż do wiosny utrzymać motywację i rytm treningowy na właściwym poziomie.

Kolekcja adidas COLD.RDY: sposób na dobre treningi zimą adidas
fot. adidas

Śnieg, wiatr, niskie temperatury... Trudne warunki atmosferyczne często stanowią jeden z głównych powodów, dla których trenowanie w miesiącach zimowych staje się problematyczne. Kiedy za oknem robi się szaro i zimno, trudniej o mobilizację. Ponieważ pogoda bywa czynnikiem zewnętrznym, który poważnie wpływającym na aktywność, powstała kolekcja, która eliminuje tę przeszkodę, tak aby amatorzy sportu mogli trenować bez zbędnych przerw i kryzysów motywacji.

Kolekcja adidas COLD.RDY została zaprojektowana tak, żeby ogrzać ciało w chłodne dni i jednocześnie pozwolić użytkownikom na swobodną eksplorację miasta i trening nawet w trudnych warunkach. System warstw umożliwia optymalizację poziomu temperatury ciała w danym momencie, podczas gdy wilgoć zostanie odprowadzona z dala od ciała, tak by skóra pozostała sucha.

COLD.RDY to kolekcja następująca po sezonowych kolekcjach HEAT.RDY, WIND.RDY i RAIN.RDY. Najnowsza, zimowa odsłona, powstała z wykorzystaniem wytrzymałych, oddychających materiałów, które utrzymują temperaturę ciała i gwarantują optymalną izolację, jednocześnie zapewniając przepływ powietrza. Ta wszechstronna kolekcja łączy sport, wydajność i styl, zapewniając użytkownikom ciepło i wygodę w trudnych warunkach zimowych.

Kluczowe elementy kolekcji COLD.RDY:

  • COLD.RDY Mock-Neck Long Sleeve Training Tee – wiatro- i wodoodporna koszulka treningowa z długimi rękawami

  • COLD.RDY Down Vest – kamizelka na trudne warunki pogodowe

  • Alphaskin COLD.RDY Long Tights – legginsy z zabudowaną talią, z elastycznym dwuwarstwowym pasem

  • Adidas Z.N.E. COLD.RDY Athletics Hoodie – zapinana bluza o luźnym kroju, by umożliwić wygodne nakładanie tej warstwy

Więcej informacji na temat kolekcji znajdziecie na stronie adidas.pl/rdy.

CR

REKLAMA
}