Kolekcja adidas COLD.RDY: sposób na dobre treningi zimą

COLD.RDY, kolekcja odzieży sportowej zaprojektowana z myślą o uprawianiu sportu w trudnych warunkach pogodowych, pozwoli Ci aż do wiosny utrzymać motywację i rytm treningowy na właściwym poziomie.

Kolekcja adidas COLD.RDY: sposób na dobre treningi zimą adidas
fot. adidas

Śnieg, wiatr, niskie temperatury... Trudne warunki atmosferyczne często stanowią jeden z głównych powodów, dla których trenowanie w miesiącach zimowych staje się problematyczne. Kiedy za oknem robi się szaro i zimno, trudniej o mobilizację. Ponieważ pogoda bywa czynnikiem zewnętrznym, który poważnie wpływającym na aktywność, powstała kolekcja, która eliminuje tę przeszkodę, tak aby amatorzy sportu mogli trenować bez zbędnych przerw i kryzysów motywacji.

REKLAMA

Kolekcja adidas COLD.RDY została zaprojektowana tak, żeby ogrzać ciało w chłodne dni i jednocześnie pozwolić użytkownikom na swobodną eksplorację miasta i trening nawet w trudnych warunkach. System warstw umożliwia optymalizację poziomu temperatury ciała w danym momencie, podczas gdy wilgoć zostanie odprowadzona z dala od ciała, tak by skóra pozostała sucha.

COLD.RDY to kolekcja następująca po sezonowych kolekcjach HEAT.RDY, WIND.RDY i RAIN.RDY. Najnowsza, zimowa odsłona, powstała z wykorzystaniem wytrzymałych, oddychających materiałów, które utrzymują temperaturę ciała i gwarantują optymalną izolację, jednocześnie zapewniając przepływ powietrza. Ta wszechstronna kolekcja łączy sport, wydajność i styl, zapewniając użytkownikom ciepło i wygodę w trudnych warunkach zimowych.

Kluczowe elementy kolekcji COLD.RDY:

  • COLD.RDY Mock-Neck Long Sleeve Training Tee – wiatro- i wodoodporna koszulka treningowa z długimi rękawami

  • COLD.RDY Down Vest – kamizelka na trudne warunki pogodowe

  • Alphaskin COLD.RDY Long Tights – legginsy z zabudowaną talią, z elastycznym dwuwarstwowym pasem

  • Adidas Z.N.E. COLD.RDY Athletics Hoodie – zapinana bluza o luźnym kroju, by umożliwić wygodne nakładanie tej warstwy

Więcej informacji na temat kolekcji znajdziecie na stronie adidas.pl/rdy.

CR

Zobacz również:
Bieżnia mechaniczna wciąż nie zyskała należytego jej szacunku, tymczasem jest to narzędzie treningowe, któremu pomoże każdemu biegaczowi realizować jego cele. Zobacz, jak możesz ją wykorzystać do spalania zbędnego tłuszczu, pracy nad szybszym tempem biegu oraz zwiększania wytrzymałości i mocy swoich mięśni.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA