[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Konkurs "Hasło na koszulkę RW" rozstrzygnięty!

Wiemy, już jakie hasło znajdzie się na specjalnej koszulce Runner's World! Spośród wszystkich pomysłów zgłoszonych przez Was na naszym fanpage'u, redaktorzy RW wspólnie z Czytelnikami wybrali propozycję, które nie tylko jest bardzo fajne, ale zbiegiem okoliczności całkiem nieźle odpowiada naszej filozofii biegania.

NIE BIEGAM WOLNO. KONTROLUJĘ PRĘDKOŚĆ.

Tak brzmi zwycięskie hasło, wybrane wspólnie przed redakcję i Czytelników Runner's World spośród kilkuset propozycji zgłoszonych przez Was ponad 2 tygodnie temu na fanpage'u RW! Przypomnijmy, że w pierwszy etapie spośród wszystkich zaproponowanych haseł redakcyjne jury po długich dyskusjach wybrało finałową piętnastkę, którą następnie poddaliśmy pod otwarte głosowanie na naszej stronie internetowej.

Głosowaniu towarzyszył konkurs, w którym nagrodami było 10 zestawów o wartości ponad 230 zł każdy, złożonych z kosmetyków naturalnych polskiej marki Vianek, zdrowej żywności, pojemnika na lunch i fartucha od firmy Melvit oraz rocznej prenumeraty Runner's World.

 

Niniejszym ogłaszamy więc, że za hasło "Nie biegam wolno. Kontroluję prędkość" nagrodę otrzymuje Laura Downar-Zapolska z Wrocławia, blogująca o bieganiu na fanpage'u Mom & Daughter RUN.

Z kolei nagrody za udział w konkursie decyzją redakcyjnego jury otrzymują:

  • Rafał Balcerowski
  • Iwona Kosicka
  • Marzena Kruszyńska
  • Jacek Nurski
  • Agnieszka Dudkiewicz
  • Kamil Ostapczuk
  • Wioletta Duziak
  • Magda Kaminska
  • Piotr Raszewski

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy! Ze zwycięzcami w najbliższych dniach skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie. Wszystkim dziękujemy za udział w zabawie i już teraz zapraszamy do kolejnych naszych konkursów!

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij