Lenor Unstoppables: świeżość nie do odparcia

Perełki zapachowe Lenor Unstoppables nadają ubraniom świeżość, której trudno się oprzeć! Niezależnie od tego, czy jesteś na boisku, na trybunach czy też kibicujesz swojej ulubionej drużynie podczas trwających właśnie mistrzostw świata – dzięki niezwykłej świeżości swoich ubrań czujesz się przygotowany na każde wyzwanie i zawsze jesteś w stanie dać z siebie wszystko.

To tak, jak rekordowi mistrzowie FC Bayern Monachium - klub, którego oficjalnym partnerem została marka Lenor Unstoppables. Jednak aktywny tryb życia niesie ze sobą zadanie prawie niemożliwe do wykonania, czyli utrzymanie przez długi czas świeżości odzieży sportowej. Perełki zapachowe do prania Lenor Unstoppables rozwiązują ten problem.

REKLAMA

Innowacyjna technologia skutecznie pochłania przykre zapachy i uwalnia intensywną, przyjemną woń, utrzymując ubrania w świeżości przez długi czas. Ponieważ produkt nie zawiera składników zmiękczających, idealnie nadaje się do prania odzieży sportowej i funkcjonalnej, która ze względu na swoje zastosowanie szybko zaczyna przesiąkać brzydkim zapachem.

Perełki zapachowe Lenor Unstoppables dostępne są w 4 orzeźwiających zapachach: Fresh, Bliss, Lavish i Dreams.

Więcej szczegółów na stronie everydayme.pl/dzien/lenor.

LU

Zobacz również:
Doskonale wiesz, że ćwiczenia siłowe pomagają zmaksymalizować efekty Twoich treningów biegowych, a do tego redukują ryzyko kontuzji i pomagają pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Możesz jednak nie wiedzieć, na którymi z ponad 650 mięśni swojego ciała powinni w pierwszej kolejności pracować biegacze. Ale od tego masz nas i nasz trzyczęściowy poradnik treningu siłowego dla biegaczy. W tej części znajdziesz ćwiczenia, którymi wzmocnisz kluczowe partie mięśniowe swoich nóg od kolan w górę.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA