Materace Curem z ambasadorem Mateuszem Kusznierewiczem

Mateusz Kusznierewicz - wybitny żeglarz, dwukrotny medalista olimpijski, mistrz świata i Europy, a także biznesmen i mentor - został ambasadorem Curem, ekskluzywnej marki materaców. "Filozofia marki Curem: Work, Play, Sleep, Curem wpisuje się idealnie w mój niezwykle aktywny styl życia i dbałość o regenerację" - mówi Kusznierewicz.

Materace Curem z ambasadorem Mateuszem Kusznierewiczem Hilding Anders
fot. Hilding Anders

Curem to ekskluzywna marka materaców w portfolio Hilding Anders Polska, skandynawskiego koncernu działającego na polskim rynku od niemal 20 lat, która w unikatowy sposób łączy technologię, inteligentne materiały z badaniami nad jakością i ergonomią snu. Nowe rozwiązania i komponenty testowane są w Good Night’s SleepLab - to szwajcarski ośrodek badawczy firmy działający w kooperacji z niezależnym Instytutem AEH  w Zurychu.

Ambasadorem marki Curem został właśnie Mateusz Kusznierewicz – wybitny żeglarz, dwukrotny medalista olimpijski, mistrz świata i Europy, kilkukrotny mistrz Polski, ale także przedsiębiorca i mentor, dla którego sen i regeneracja jest podstawą zdrowego funkcjonowania i sposobem na osiąganie kolejnych sukcesów zawodowych.

"Obserwacja mojego organizmu dała mi przekonanie, że przy tak intensywnym trybie życia, jaki prowadzę, potrzebuję dużej dawki snu i muszę przespać ok. 8,5 godziny w komfortowych warunkach, aby być w pełni sił następnego dnia. Filozofia marki CUREM: Work, Play, Sleep, Curem wpisuje się idealnie w mój niezwykle aktywny styl życia i dbałość o regenerację" - mówi Mateusz Kusznierewicz.

Materace Curem z ambasadorem Mateuszem Kusznierewiczem Hilding Anders
fot. Hilding Anders

"To innowacyjna, ultranowoczesna marka, która stawia na holistyczne podejście do snu i edukuje jak ze snu korzystać, by funkcjonować zgodnie z koncepcją work-life-balance. Wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne i inteligentne materiały, by materac dawał nam pełną regenerację na co dzień. Jeden z wybranych modeli, .EXE, na którym od niedawna sypiam, najchętniej zabierałbym ze sobą w każdą podróż i na łódkę. Odpowiednia twardość, elastyczność, wentylacja oraz idealne wsparcie dla poszczególnych części kręgosłupa, które daje odprężenie dla zmęczonych w ciągu dnia mięśni, idealnie sprawdzają się u osób aktywnych - takich jak ja" - dodaje ambasador marki Curem.

Tego, jak wygląda plan dnia wybitnego sportowca i na czym polega skuteczna regeneracja, dowiesz się z ciekawego i pełnego życiowych inspiracji webinara: 

Więcej informacji na oficjalnej stronie Curem: www.curem.pl

MK

REKLAMA
}